Evden çıkarken aklına gelen sorular

evden çıkarken tüpü kapattım mı ? vb şeyleri yaşıyor musunuz :D varsa başka hangileri var

Güncellemeler:
evden çıkarken tüpü kapattım mı ? vb şeyleri yaşıyor musunuz :D varsa başka hangileri var

küçüklükten beri maddi zorunluluklara bağlı yaşamamızın sonucu, tuzumuz kuru olmadığından telaşa kapılma durumlarımız

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• artık bu sorulara kulak asmıyorum tüpü kapatmadıysam da yangın çıkar diyorum gidiyorum evden çünkü üzerinde düşündükçe artıyor bu sorular

0|0
    0|0
    • :D takınıt değil de oluyor arada ,en azından yolda yürürken cüzdan telefon anahtar para kontrölü yapmaktan iyidir

• aslında rahatsızlık durumu değil,bazen para almadan çıktığında dolmuşa uzatacak parasının olmadığını farkeden arkadaşları tanıyorum

• o da oluyor tabi ama kendinden emn olmak en iisi

Kızlar Ne Diyor 10

• Televizyonu kapatmismiydim

Ise gittikten sonra evin kapisini kilitledimmi diye bütün gün düsünüyorum:)

0|0
    0|0
  • genelde camları veya ocağı kapadım mı diye telaş yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Kedilerin suyunu tazeledim mi, mamaları bitmiş mi, anahtarımı aldım mı, camları kapadım mı, balkon kapısını kilitledim mi(kediler açıyor diye o da)

0|1
    0|0
  • ütü yaptıysam ütünün fişi, kapı ya da camı kapatıp kapatmadığım, paramı alıp almadığım ve fermuarımı kapatıp kapatmadığımı kontrol ederim :D

0|0
    0|0
  • ütünün fişini çektim mi, ocağın altı açık mı, ketil fişe takılı mı, param nüfus cüzdanım, telefonum, bir de anahtarım yanımda mı diye bakarım :)

0|0
    0|0
  • Evet ya çok oluyor :(

Anahtarı aldım mı

Ödevimi unuttum mu

Telefonu unuttum mu

kulaklığı aldım mı

0|0
    0|0
  • şarj aletimi aldım mı diye soruyorum kendime bir de kulaklığım... gerisi yalan :D

0|0
    0|0
  • ceptelefonumu aldimmi cüzdanim yanimdami derim genelde

0|0
    0|0
  • Tost makinesinin fişini cektim mi?

0|0
    0|0
  • Evet prizlere bakıyorum kapıyı kitledim mi iyicene diye bakarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• En çok cep telefonumu, cüzdanımı, anahtarları aldım mı diye sorarım kendime :)

0|0
    0|0
  • Kapıyı tam kapadım mı?..

0|0
    0|0
  • cüzdan-telefon-sigara-çakmak tamamsa sorun yok yola çıkabilirim.

0|0
    0|0
  • koltuğum beni özlermi acaba? bunu düşünüyorum her seferinde

0|0
    0|0
  • evden çıkarken değil de bazen bilgisayarı açık bırakıp gittiğim oluyor dışardayken kısa devre yaparmı diye tedirgin oluyorum ama çok ender

0|0
    0|0
  • Telefonumu aldımmı diye bakarım o kadar

0|0
    0|0
  • Boktan Püsür Şeyleri Takıyorm Artık Kafama Kafayı Yemek Üzereyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...