Türkiye'nin cennet şehirlerinden biri olan Bolu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet Türkiye'nin çok güzel şehirlerinden biri olan Bolu'ya daha önce hiç gittiniz mi ? Ben Bolu'da yaşıyorum ama yollardan çok şikayetçiyim. Özellikle caddeye giden yollardan :))

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Abant oldukça güzel. Yedigöllere o kötü yollardan sonra varınca gördüğüm manzara harikaydı. Bence Türkiye'nin en güzel şehri gördüğüm şehirler arasında. Yedigöllere hayran kaldım :) o kötü yollara rağmen gitmeye değer. yakın zamanda tekrar ziyaret etmeyi planlıyorum :)

0|0
    0|0
    • Bizim şehir içi yollari da karışık :))

• aaa bak bu olmadı :) ben Ankara'dan her yaz gitmeyi düşünürken :) Abant zaten ortalıkta biyerde :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 8

• yeşillik.

0|0
    0|0
  • havası 10 numara ya süper valla tam emeklı hayatı yaşanck yer. yazın seyehat ederken gece boluya gelince benı uyandırın derm hemn orda mola verip takılyıorz 1 saat:D

0|0
    0|0
    • :D ama gecesi serindir

• :D tabi istanbuldan sonra köy gibi geliyordur. Boluyu seviyorum ya

• yok İstanbul berbat bir yer tarihi bakımdan tabiki süper ama havası trafıiği insanları istanbulu düşürüyo:)ama bolu öyle degil

• Çok güzel, evet. Ankara-İstanbul arasını TEM'den değil de D-100'den gidince çok güzel yerler görülüyor. Mutfağı da ayrı bir güzel. Ayrıca biz 1-2 ay önce Bolulu birini arıyorduk, neyse gerek kalmadı :)

0|0
    0|0
  • Ben Bolu'da daglikta bir eve gitmistim arkadaslarla. Cok güzel bir yerdi, Bolu'nun daglari kirlari cok güzel. Manzaralari cok güzel :)

0|0
    0|0
  • Bolu Abant'daydım bugün. =)

0|0
    0|0
  • Evet defalarca gittim. Severim Boluyu.

0|0
    0|0
  • Evet Bolu da yaşıyorum ve çok seviyorum Boluyu

0|0
    0|0
  • idare eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...