Psikolojik kitap?

arkadaşlar kendimi geliştirebileceğim , kendimi keşfedebileceğim bir psikolojik ya da kişisel gelişim romanı önerebilir misiniz? ama önemli bir yazar olmalı. tırt bir kitap asla okumam. yazar da önerebilirsiniz.

1|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba, psikoloji bilimiyle ilgili öğretici kitap önerisi mi yoksa karakter analizlerinin güzel ve yoğun olduğu bir kitap önerisi mi istiyorsunuz

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• zaten benim söylüyeceklerimin çoğunu bir arkadaş söylemiş
    ben buna ek olarak
    kişisel gelişim de
    osho derim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kişisel gelişimde Aykut Oğut- Evrenden torpilim var
    Paikolojikte ise Freud'un kitaplarini tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • Dogan Cuceloglunun tum kitaplari
    Mumin Sekman in kitaplarini kesinlikle okuyun
    Ustun Dokmen olabilir

0|1
    0|0
    • 3ay

üstün hocayı seviyorum. ama doğan cüceloğlu hiç almadım. cidden kitapları iyi mi? nedense türk yazarlara hep bir acaba ile bakıyorum

• 3ay

Ustun hoca da Turk. Dogan Cuceloglunun kalemini anlamak biraz zor en azindan tam olarak ne anlatmak istedigini anlamak. Ben de eski baski kitaplari var acikcasi okurken sıkıldım. Mümin Sekman'dan keyif aliyorum okurken. Muhammet Bozdağ da farkli bir bakis acisiyla yazıyor. Yakin zamanda da amator de olsa Arda Erel'i okudum, onu da begenmistim

• 3ay

tamamdır çok teşekkürler

• Iyi Hissetmek - David Burns

0|1
    0|0
  • Doğan Cüceloğlu nun Savaşcı adlı kitabını okuyabilirsin

0|1
    0|0
  • Deneme okur musun? Sıradan ancak Montaigne'nin yazdıkları yeni fikirler ulaştırır sana.

0|1
    0|0
  • Engin Geçtan -İnsan olmak
    Doğan Cüceloğlu-Savaşçı

0|1
    0|0
  • Sofie'nin dünyası, güzeldir

0|1
    0|0
    • 3ay

biraz sıkıcıya benziyor, kendimi geliştirmekten çok bilgi verici bir kitap gibi

• Gary small -bir psikiyatristin gizli defteri

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...