Bollywood neden bunu yapıyor?

Bunlar hintli oyuncular;
Bollywood neden bunu yapıyor ?

Neden hintlileri dünyanın en güzel ırkı gibi gösteriyor? Normal hintlilerle bunların arasında uçurum var. Neden gerçeği yansıtmıyorlar? Hintlilerin dünyanın en çirkin ırkı olduğunu herkes bilir.

0|1
7|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• bir de collywoodu dene

2|1
    1|2
  • Bir ülke , kendi reklamını yaparken elindekinin en iyisini kullanır. Bollywood ta elinde en iyil olarak gösterebileceği bu var. Bunlara bakarak insnalar hindistan sempatisi oluşuyor. O oluşanlardan kaçı hindistana gidip orada yaşadı? ..
    Çirkin veya güzel beni ilgilendirmez, bana her daim itici gelmiştir bollywood ve hindistan.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bollywood şu an hollywooddan çok daha iyi filmler yapıyor. Sanatsal ve felsefi oluyor. Ama oyuncu seçimlerinde ikiyüzlü davranılıyor.

• 3ay

Hollywood çok fazla görselliğe kaydı, ondan. Eski hollywood filmleri bolly şutlar her türlü. Bolly ninde sonu öyle olacak zaten, sinema teknolojisi gelişmekte. Asıl filmler avrupa sinemasında olmakta.
      Oyuncu seçimleri, haklısın ama sebebi dediğim gibi. Bir nevi görsel efekt diyelim. İzleyiciyi sadece sanatsallık ile değil, görsel olarak göze hitap ederek çekiyorlar.

• 3ay

Bollywoodun sonunun öyle olacağını düşünmüyorum. Evet saçma aksiyon filmleri çoğaldı. Ama aynı zamanda son dönemde harika filmler yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar. Eskilerden de raj kapoor filmleri başyapıttır. Avrupa filmlerini de severim. Katılıyorum o konuda.

• Emin Değilim

0|0
    0|0
  • Bunu her ülke yapıyo, biz de yapıyoz , bir bizim jön lere bak , bir de sokaktaki türk erkeklerine bak

0|0
    0|0
  • gösteren yokki

0|0
    0|0
  • Bollywood adı üstünde 😆 işi gücü ib*elik

0|0
    0|0
  • Hintliler güzeldir, sen çirkin baktığın için öyle görüyorsun.

0|0
    0|0
  • Haha ben sevmiyorum bu hintlileri ama su en ustteki elemani severm

0|0
    0|0
    • 3ay

Irkçılık sevmem.

• 3ay

Çünkü ingilizler yıllarca ağzına etti ülkenin.

• 3ay

O konuda haklsin ingilizleride sevmem

• Tamam da bu sana neden dert oldu :D

0|0
    0|0
  • evet hindistanda 100 kişiden bir güzel zor bulursun

0|0
    0|0
  • herkez bunu yapıyor sektör böyle seyirci bunu istiyor

0|0
    0|0
  • Hintliler iyidir.

0|0
    0|0
  • en sondan 3 kisi haric digerleri cop

0|0
    0|0
    • 3ay

Hepsi aşırı iyi bence.

• 3ay

Jason statham dedin. Sinema kültürünün ne seviyelerde olduğunu eleverdin. Sana iyi günler dilerim.

• 3ay

Ben nicolas cage demistim ilk basta onun sinema kulturunu arastir gel bugun turk tvlerinde izledigin yabanci filmlerin 100% ü amerikan yapimi once bunlari sorgula sonra sinema sektorunun patronunun amerika oldugunu sonra hintlileri ovecek yuzun olur

• Filmlerde en kötüleri gösteremedikleri için 😊😊👍

0|0
    0|0
  • Bizim türk kızlarındaki egodan var.

0|0
    0|0
  • oo ne kadar da kelle avcısı bir kadın.

0|0
    0|0
  • Afro amerikalılar varken bunlara mı en çirkin dersiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aynen, Hint filmleri ve dizileri baya farklı. Güzel olduğunu düşünmüyorum ama En üstteki aamir khan öyle filmleri varki. Tam bir vazgeçilmez. O adamın kesinlikle tüm filmleri izlenmeli! ☺

0|0
    0|0
    • 3ay

Bence aamir khandan daha iyiler var hint sinemasında.

• 3ay

Bilmiyorum ben izlemiyorum aamirden başka, salman khan da iyi

• birincisi insanları güzellik çirkinlik sınıfına sokmak senin haddine değil. ikincisi de hindistan dünyanin en kalabalik 2. ülkesi ve zenginleri cok zengin fakirleri ise cok fakir tam olarak ortalari yok. Bollywood da tabii ki göze hitap edenlerin oluşturduğu bir şey. Her sokakta yürüyen oyuncu olamaz

0|0
    0|0
  • Hintlilerin dünyanın en çirkin ırkı olduğunu neye dayanarak söylüyorsun? Hayır neye göre çirkin

0|0
    0|0
  • Irkçılığın her türlüsü midemi bulandırıyor. Önce renk, şimdi de güzelliğe göre mi ayıracaksınız ırkları? Vazgeçin, artık cidden vazgeçin bu pisliklerden.

0|0
    0|1
    • 3ay

Irkçılık yapmıyorum.

• 3ay

Ben de zaten ırkçılık yaptığını kabul etmeni beklemiyorum.

• 3ay

Ayrıca sorduğun sorunun kültür ve sanatla alakası yok. Kültürsüzlük ve sanat yoksunluğuyla alakası var.

• Ya saçmalamişsin adam niye oyuncularini gidip cirkinkerden secsin Allasen sbwnnsnw

0|0
    0|0
  • Istisnalar kaideyi bozmaz

0|0
    0|0
  • Benim erkek arkadaşım da hintli ama gerçekten yakışıklı. Türklerin de hepsi yakışıklı ya da güzel değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...