Eski türk filmlerini nasıl buluyorsunuz?

BAYILIYORUM ESKİ TÜRK FİLMLERİE türkan Şoray kadir inanır gülşen bubikoğlu filiz akın sadri alışılk kemal sunal hepsinin ayrı bir havası ben Retro takılmayı seviyorum ya siz

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben arşiv bile yapıyorum, birde vip üyelik aldığım sitede Kemal Sunal'ın filmleri 1080p olarak veriliyor o görüntüde kaç senelik filmleri izlemek daha zevkli oluyor, görüntüden örnekler link - link - link - link

0|0
    0|0
    • aa çok iyi geçen gün garip filmini izledm çok duygusal adam güldürürken ağlatıyor

• Zaten bu laflara bunlar inanıyor mu diye düşündüğümde gülmeye başladım :)

Erkekler Ne Diyor 10

• İzlerken zırıldandığım bile olur. İstedikleri kadar saçma desinler, ben bayılıyorum. Sadri Alışık, Türkan Şoray, Kadir İnanır, Kemal Sunal ve daha niceleri. Selvi Boylum Al Yazmalım favorilerimden mesela. Devlerin Aşkı, Ofsayt Osman yığınla :)

0|0
    0|0
  • Anlam akıyor her birinin paçasından..

Kof değil, şimdikiler gibi..

Lan var ya, şu son zamanlardaki Hollywood'u toplasan, bir Tarık Akan - Gülşen Bubikoğlu filmi etmez...

1|0
    0|0
  • Yalancı Yarim izliyorum bu aralar, sıkılmadan pek çok kez izleyebiliyorum eski Türk filmlerini.

0|0
    0|0
  • efektler muhteşem

0|0
    0|0
  • Türkan Şoray ve Kadir İnanır filmlerini tekrar tekrar izlerim. Bkz. Selvi Boylum Al Yazmalım...

0|0
    0|0
  • 1 Sandelye 1 Tv 1 Sahne.1 milyon kere gülüs link

0|0
    0|0
  • Görüntü ve Oyunculuk kalitesini komik buluyorum , ne kadar ilerleme kayıt etmişiz

0|0
    0|0
  • Google'a eski türk filmleri yazıp. O_o

0|0
    0|0
  • eskisi gibi var mıbe

0|0
    0|0
  • gündüz kuşağında iyi gidiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Televizyon izlersem yeşilçamı açıyorum hep zaten,onlardan başka birşey izlediğim yok.Tek birşey izlemem onlar haricinde.Çok seviyorum,çok anlamlı.

0|0
    0|0
  • senede bir güne bayılırım :D

0|0
    0|0
    • hülya Koçyiğit kartal tibet)))

• sizi üzdüysem affola yanlış anlaşılmak istemem kuzum )))))

• yok bacım sorun değil :D

Yükleniyor...