Sıradan bir seyler yazıyorum sizce biraz daha gelistirirsem bir yerlere gelebilir miyim bir bakarsanız?

Hep mutlu olalım demiyorum. Belki hep mutlu edemem seni. Ama yanimda ol. Sıradan olmayalım mutsuzken bile yanımda olduğun için gülsün yuzum. Mutsuzluğumuza gülelim beraber. Yeri geldiginde aglayalim saatlerce ama geçsin sonra. Agladiktan beş dakika sonra kahkaha atabilecek kadar deli olalım. İzin verme kimsenin bana bakmasına. Beni değiştirmeye kalkma olduğum gibi sev, olmamı istediğin gibi olamayabilirim. Seveceksen olduğun gibi kabul et. Dokunmaya kiyama. Ellerimi, gözlerimi sahiplen sadece. Birde kalbimi, en çok onu sev çünkü orası senin yerin, sen oraya aitsin. Vazgeçme korkma beni sevmekten. Ben incitmem seni, incitemem. kiyamam ki. Benden başka kimse olmasın hayatında. Hep biz olalım. Sen ve ben ne güzel öyle değil mi? Ve unutma bir gün olurda gidersen severim, özlerim, beklerim ama dönmem seviyorsan aklından geçirme ayriligi. Bilirsin beni alisigim ; yalnizliga, hasrete, mutsuzluğa.

Ya yorumlarsaniz kötü olan yerleri falan da mutlu olurum :)

0|1
28

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bence ama dili çok basit hani günlük normal konuşmaymış gibi. Biraz daha süslü güzel cümleler ve betimlemeler yaparsan daha da etkileyici olur. Tabi bu iş kolay değil hayal gücü, yaratıcılık ve sabır gerektirir.

Ve bir de belli bir düzenle şiir tarzı yazmalısın bence. Böyle düz yazı bakıldığında sanki bir roman paragrafıymış gibi duruyor. İlla kafiye redif kullan veya dörtlükler halinde yaz demiyorum serbest ölçü de kullanabilirsin ama yazdıkların mutlaka şiir tarzında olmalı.

Ve çok yeteneklisin bence yazmaktan vazgeçmemelisin ihtiyacın olan tek şey çalışmak.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Okuyamadım

0|0
    0|0
  • bu ülkede pucca gibi dallamalar bile bir yerlere geldiler sen de gelirsin emin ol.

0|1
    0|0
  • Şiir olarak doksen içindekileri farkli bir tablo cikardi ortaya, bu şekilde mektup tarzi yaratmissin, önce kendine kalıp belirle

0|0
    0|0
    • sıradan yazıyorum şu an baya bir geliştirmem gerektiğini biliyorum ama ilk önce akışlı yazabilmeyi öğrenmem gerekiyor

• çok fazla okuyorum bir sure bu şekilde gelistikten sonra siir tarzı yazmaya calisicam

• Birde bu beceridir biliyor musun, kalpten gelmeli, diline dökülmeli sözcükler, hayallerin yaraticiligin on planda olmalı, bakış açin pozitif olmalı, insanlara okurken zevk vermelisin, ya da tam tersi onlari uzmelisin yapacagin eserlerle ilgi görmeli

• Hayırlısı.

0|0
    0|0
  • Bir yerlere gelmek amacıyla yazı yazma , kendin için yaz

0|0
    0|0
  • bence yazmanın güzelliği derinliği yaşadıkca tecrübe ettikce artıyor yaşamı

0|0
    0|0
  • gidemezsin

0|0
    0|0