Sizce en çok kar getiren iş?

Arkadaşlar bir yer açmak isteseydiniz burası nasıl bir yer olurdu ve hangi işi yapardınız?Eksiğiyle fazlasıyla düşünün söyledikleriniz benim için önemli

0|0
6|67

En İyi Erkek Görüşü

• en kısa sürede en yüksek gelir istiyorsan network sektörü tektir bu konuda. büyük bir bilgi birikimi gerekli ya da sermaye. sermayen varsa bilgili kişileri yanına alırsın. şu an günümüzde bir hong kong şirketi olan mega holdings dünya çapında kendini aşmış bir şirkettir. başında mega katrilyoner bir herif var ve sadece kendisini değil çalışanlarını da zengin eden bir şirket. böylesine karışık bir sektör network sektörü. ama mekan açmaktan bahsediyorsak öğrencinin bol olduğu bir şehirde şık bir cafe veya canlı müzikli bir bar olabilir. eğlence sektörü ilk etapta düşünülmeli. ama nüfus sadece öğrenci olmamalı. yazın batarsın yoksa herkes memleketine gidince. sonuç olarak bir büyükşehirde yapmalısın kafandaki planı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 66

• Yer açmak = maliyet.

En çok kar getirmek... % diyorsan internet.

Maliyet sıfıra yakın çünkü. Öyle olunca da Kar ne kadar az olursa olsun % -> sonsuza gider. Gidiyor da.

Öbür işlerin angaryası çoktur.

Ama en güzeli, insanın sevdği şeyi yapması. "Para" için çalışan, mutluluğu bulamaz...

0|0
    0|0
    • 3ay

para birçok kapıyı açan da bir anahtar ama

• 3ay

@_mertdemirr_ açtığın kapılar sana mutluluk ve huzur vermiyorsa neye yarar? Anca "yeni" nin angaryasıyla oyalanıp durur, kendini mutlu sanırsın.

• Turizm ile ilgili birşey acardım.

eglence yeri de olur nasılsa vergi yok

0|0
    0|0
  • Stadların, konserlerin yapıldıgı yerlerin önlerinde karaborsacılık

0|0
    1|0
  • Ne kadar paran olduğuna göre değişir.Büyük bir firmadan franchise alabilirsin.(Burger King,Mc Donalds,Star Bucks).1-2 milyonun üzerindeyse paran döviz bürosu ve kuyumculuk olabilir.Ticaretin hemen hemen hepsiyle uğraştım.İflas eden şirketleri çok kurtardım.Yaşım 20 ama TTK' yı adımdan iyi bilirim.Ne kadar paran varsa o kadar çok para kazanırsın.Ne kadar yatırım yapacağını söylersen daha detaylı yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
    • sallama şakir :D

• Hayırdır zoruna mı gitti? Unutmaki cem Uzanda 21 yaşında bir ekonomi dahisiydi.İnsanların neler yaşadığını bilmeden gereksizce yorum yapma.

• @uzunsaclı sa dostum iş fırsatlarıyla ilgili konuşmak istiyorum mesaj atamıyorum sen atabilir misin

• Yazılım sektörü. İlk adımları sağlam atınca gerisi yatarak geliyor. Nasıl derseniz mesela, bir otomasyon programını iyi bir şekilde pazarlayıp yüksek kitleye ulaşınca geriye sadece teknik servisi ve aylık güncellemeler kalıyor. Gelişen teknoloji ile 5 senede bir büyük çaplı yenileme yaparsınız. Mobil programlama bu yıllar çok meşhur. Akıllı telefonlar sayesinde mobil uygulama pazarı kıpır kıpır. Sağlam uygulamalar ve oyunlar ile bir kere adınızı duyurursanız, var olan tecrübeniz ve elinizdeki kaynaklarla, müşteri kitleniz çok olduğundan aç kalmazsınız.

0|0
    0|0
  • kesinlikle kadınlara yönelik bir uer olurdu özelliklede iç giyim mağazası açardım ama öyle ufak tefek bir yer değil kocaman bir yer olacak özel odalar olacak kabin değil giyecek bakacak ya da çok güzel bir bayan kuaförü aşırı lüx olacak veya bebek malzemeleri satan bir yer yine büyük bir yer ama

0|0
    0|0
  • gemi inşaat

0|0
    0|0
  • burger king veya mcdonaldsın Franchising''ini al. o kadar param yok dıyosan tantunici aç.200.000 tl paran varsa git birine deki senın arsaya ev yapıcam de dik 6 daireli bir bina ver bir daire adama diğer katlarıda sat çok para getirisi var.bütçeni söyersen daha ıyı yardımcı oluruz

0|0
    1|0
    • kardeşim mütahitler yarı yarıya çalışır 6 dairelik apartmanın üç dairesi arsa sahibinidir kalan iki dairede masrafa gider

• mütahitine göre değişir kardeşim.babam mütahit.biz 6 daireli binadan giriş kattan daire veriyoruz.gerisi kalan 5 daire bizim oluyor..şimdi 4 katlı 16 daireli iki bina dikiyoruz.arsa sahibine 6 adet daire verdik.2 ay sonra anahtar teslim.3 birinden 3 birinden.

• kar edecek kişi kendisi karar verir ne yapacağına :) araştırır ya da araştırma yaptırır rakamlara göre yapar bu işi. profesyonelce yapar. neyi nereye açtığın ne iş yaptığından daha önemli bir detaydır :)

0|0
    1|0
  • valla şöyle kendi tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki..

ilgi duyduğun bir sektöreü seçmelisin. ne kadar çok o işle ilgilenirsen o kadar geliştireceksin

0|0
    1|0
  • sağlık sektörü en cok gelir getirir

0|0
    1|1
  • eğlence sektörü çünkü insanlar eğlenmek için parayı hesap etmezler ne kadar eğlendiklerine bakarlar :)

0|0
    0|0
  • afrika fillerinin göte göte verip koparamadığı don lastikleri bir lira buyrun.

ticaret ticaret ticaret

0|0
    0|0
  • tenha bir bölgede fırın açmak isterdim malum ekmek zorunlu ihtiyaç başka fırın olmadığı zaman iyi çevrende genişse

0|0
    0|0
  • Öyle bir yer bulacaksın ki, orada ilk mekanı sen açacaksın. Araştırıp bulacaksın. İlk olmak her zaman daha çok getiri sağlar.

0|0
    0|0
  • Bir bayana sunları öneririm.

- Kozmetik işi

- Peruk vb satış yeri

- Rezervasyon vs.

0|0
    0|0
  • Kozmetik imalatı ve satımı .

0|0
    1|0
  • Bu senin bulunduğun ortama göre değişir, oralarda ne eksik, ne fazla bunların bilinmesi gerekir, yaşadığın yer hakkında daha detaylı bilgi verirsen ticari deneyimlerimi seninle paylaşabilirim.

0|0
    0|0
  • ne acıcam dıye fıkır aramak cok sacma acacagın yerde ne eksık ona baksen eksık olanı ac

0|0
    0|0
  • Kahve dükkanı. Güncel dergi, kitapları da içeriye yerleştireceksin. Birde isteyene tablet vereceksin. wi-fi filan. Arka planda da slow yabancı müzikler. Koyu renk ahşap mobilyalar. Paraya para demezsin.

0|0
    0|0
  • Bulunduğun bölgeye göre değişiklik gösterir eline bir kağıt al ve o bölgenin eksiklerini yaz , milletede sorabilirisin burada ne olmasını isterdiniz diye

0|0
    0|0
  • Din sektörü...

0|0
    0|0
  • kozmetik ve bayan kuaförü

0|0
    0|0
  • para varr proje yok sanırım :D ortak olursak söylerim

0|0
    0|0
  • kadın olmak.. en karlısı :D

0|0
    0|0
  • medikal sektörüne gir ... 1 e mal ediyorsun 15 e satıyorsun ...

0|0
    0|0
  • iddaa bayi.Bir okulun karşısına aç paraya para demezsin.Gerçi bu aralar eskisi gibi değil,kaçak iddaa çıktığından beri bayilerin işi azaldı.

0|0
    0|0
  • alüminyum profil satışı yapardım

0|0
    0|0
    • okudumda yorumları en karlı iş senin düşündüğün iş dostum. Ama o işi yapmak içinde epey bir sermayen olacak.

• evet ne yazık ki biraz sermaye gerektiriyor, ama akarı kokarı yok ve dünya piyasasında her yerde sözü geçer.

• hahaha daha dün muhabbeti oldu bunun arkadaşlarla bence düğün salonu işi adamlar 8-10 bin istiyolar yaptığı masraf en fazla 3 bin bir gecede 5 bin sana kalıyo :D

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey.

-Bol ve iyi yalan söyle = politikacı.

-Az yalan bol üç kağıt = tüccar.

-İkisinin ortası = çalışan.

-Hiç birini mi yapamıyosun = Bu dönemde aç kaldın demektir.

0|0
    1|0
    • -Az yalan bol üç kağıt = tüccar.

Ben tüccarım yalnız , az yalan ve bol üç kağıt ile değil.Çok dürüst laf, çok iyi ürün prensibiyle çalışan bir tüccarım, bence genelleme yapmadan önce 2 kere düşün, benim gibi daha nicelerinin günahını alma boşa.

• Bu istisnalar için geçerli değil ! Kusrumuza bakma o kısmı yazmayı unutmuşum.

• Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 6

• sosyete emlakcısı her sattığın yüksek fiyatlardaki mülklerden %3 alıcıdan%3satıcıdan komisyon.üstelik emlak bürosu açmak için fazla sermayeyede ihtiyaç yok.ağzın laf üretsin yeter.

0|0
    0|0
  • bulunduğun konum aldığın eğitim mevcut sermayen önemli şu an için özellikle güneydoğuda gayrimenkul yatırımı iyi kar getirir.

0|0
    0|2
  • bir üniversitenin yanına yiyecek üzerine birşeyler açardım

0|1
    0|0
  • Birikmiş param olsa kadınlarla yerdim.

0|1
    0|0
  • Böyle bi'planım var ,butik pasta ve makarna üzerine ismi falan da hazır, sadece biraz zamanı var.

Aslında nerde yaşadığına göre değişir , yatırım yapıcaksan fikir verebilirim .

0|0
    0|0
    • alıyım fikirleri :)

• starbucks bu kadar para gerektiriyo yani vay be

• bijuteri bnce felaket iş yapıyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...