Hint kültürünü seven ilgilenen?

ben çok seviyorum sürekli hint filmi izliyorum , salman khan hastasıyım :) bir gün oraya gtmek en büyük hayalim

0|2
47

En İyi Erkek Görüşü

• Hindistana gitmeden karar vermeyin derim. Hayatımda gittiğim ülkeler içinde en pis ülke hadi kendi tercihleri değil ama yere göğe sığmayan hint mutfagida asla bir türk e göre değil. Sabah kahvaltı si bilmeyen bir toplum. Çok tanrılı. Evet ama hristiyan kesim daha yakın bize göre. Filmlerdeki gibi bir hayatlari olmaması ne kötü

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kıyafetleri çok hoşuma gidiyor dansları ve müzikleride öyle

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• benim ruhum daha önce orda yaşamış ya sanki =) =) elbe t birgün gidip görmek sityrm harika kültürleri olsun fimleri olsun aşığız =)=)

0|0
    0|0
  • khan filmlerini ve bir çok hint filimni seviyorum farklı bir kültür ve çok iyi enteresem yane gelenekleri güzel

0|0
    0|0
  • Dizileri kültürlerini sevmiyorum. Sadece bazı şarkıları, boya savaşı ve bazı aktör/aktiristlerin filmlerini seviyorum. Ayrıca bilinç altına kendi din ve yaşantılarını empoze ediyorlar; aman bunun farkında olalım👍👍

0|0
    0|0
  • Ben severim ilgilenirim ama filmlerle birlikte makale ve kitap şeklinde de.

0|0
    0|0
  • Meditasyon müziklerine bayılıyorum. Çalıştığım iş yerinde sürekli çalıyor...

0|0
    0|0
  • Ben en çok o birtane yılan kraliçe filmi var onu çok seviyorum ve o kadına hayranım çok güzel.
    Filmin ismi (ŞAHMARAN) = https://www.youtube.com/watch?v=8Y5cZwM_xMY

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır

0|0
    0|0
  • Shahrukh khan tek..

0|0
    0|0
  • Benimde ayni hayallarim var 😊 bhai'mi görmek istiyorummmmm

0|0