Kapat

Keman öğrenmek ne kadar zor?

Keman öğrenmek ne kadar zor kemanı ne kadar sürede öğrenebilirim sayısal zekası olanın müziği iyi olur derler sayısal zekam var sizce öğrenebilir miyim en fazla 5 6 ay da, şubatın ortasına birine bir şey hazırlıyorum sizce o süreye kadar öğrenip bir şey çalabilir miyim

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Bence 5-6 aya çok güzel öğrenebilirsin. Notaları değerlerini öğrenmek çocuk oyuncağı zaten. Tutuşu ilk başta biraz zor gelebilir ama hemen kaparsın sen işi küçükken gitmiştim 5 yıl ara verdim 0'dan başladım herşeyi unutmuştum 3. haftamdayım 3 ders aldım ama çok güzel kaptım işi..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kolay enstruman yok gibidir.. Senin kapasiten ile de alakalıdır.. Hayır o sürede ona çalmak denmez bence.. Ayrıca böyle yaklaşılmaz bu olaylara..

0|0
    0|0
    • Ya hani kendime bir şeyler katmak istiyorum ve müzik olarak da en uygun alet keman gibi geliyor

• Ya ben ilk olarak şubatın ortasında birine bir şey hazırlıyorum keman ile bir şeyler de çalıp çekmek ardından da devam etmek istiyorum çünkü bence bana en uygun alet keman

• Yani çalacağın yapmak istediğin şeye göre değişir.. Kemanı teknik olarak bilemem..

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok calisirsan 1 ayda ancak tutmayı öğreniyorsun. Hazirladigin parça çok zor değilse belki ama o da iyi seviyede, begenecegin kadar iyi bir ses olmaz. Yine de şansını dene.

0|0
    0|0
    • Günde 5 saat çalışarak peki

• Arkadaşa katılıyorum

• Gitar benlik değil bana daha narin sesler hoş geliyor

• 5 6 ayda kulağı okşayan bir parça çalabilmek mümkün değil kemanda hele belli bir yaştan sonra ellerin alışması iyice zorlaşıyor. ama piyanoda çalınabilir.

0|0
    0|0
    • Peki günde 5 saat falan pratik yapılsa

• Peki olmaz mı yani

• En basit parça bile

• Vay be biri için öğreniyorsun ıyiymis

0|0
    0|0
    • Evet sevdiğim kişi ye kitap yazıyorum resim video hazırlıyorum bir de bunu yapayım dedim

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• kabiliyetine bagli ama 5-6 ayda bir iki parca calman lazim ;)

0|0
    0|0
  • Oldukça zor çünkü perde yok

0|0
    0|0
  • nota yerlerini geçtim kemanın akordunu tutturmak bile zor

0|0
    0|0
  • Kulak lazım bunun için

0|0
    0|0
    • Ya gitara gitmiştim her hafta farklı bir şey çalıyordum ama iyi miydim kötü müydüm bilmiyorum

• bir dönem keman çalmış biri olarak yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • Olur ya ablamın kemanı var tatili boş geçiriyorum bende keman çalayım diyorum

• özelden yaz uzun uzun anlatayım birader. bilmek istediklerini

• Tamam yazarım birazdan sağol

• fazlasiyla zor ama cok istersen yapilmiycak bisey degil misal bende matemetik 0 ama caliyorum

0|0
    0|0
    • :) nasıl çalıştın yani nasıl başladın ne tavsiye edersin

Yükleniyor...