Keman öğrenmek ne kadar zor?

Keman öğrenmek ne kadar zor kemanı ne kadar sürede öğrenebilirim sayısal zekası olanın müziği iyi olur derler sayısal zekam var sizce öğrenebilir miyim en fazla 5 6 ay da, şubatın ortasına birine bir şey hazırlıyorum sizce o süreye kadar öğrenip bir şey çalabilir miyim

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Bence 5-6 aya çok güzel öğrenebilirsin. Notaları değerlerini öğrenmek çocuk oyuncağı zaten. Tutuşu ilk başta biraz zor gelebilir ama hemen kaparsın sen işi küçükken gitmiştim 5 yıl ara verdim 0'dan başladım herşeyi unutmuştum 3. haftamdayım 3 ders aldım ama çok güzel kaptım işi..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kolay enstruman yok gibidir.. Senin kapasiten ile de alakalıdır.. Hayır o sürede ona çalmak denmez bence.. Ayrıca böyle yaklaşılmaz bu olaylara..

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya hani kendime bir şeyler katmak istiyorum ve müzik olarak da en uygun alet keman gibi geliyor

• 3ay

Ya ben ilk olarak şubatın ortasında birine bir şey hazırlıyorum keman ile bir şeyler de çalıp çekmek ardından da devam etmek istiyorum çünkü bence bana en uygun alet keman

• 3ay

Yani çalacağın yapmak istediğin şeye göre değişir.. Kemanı teknik olarak bilemem..

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok calisirsan 1 ayda ancak tutmayı öğreniyorsun. Hazirladigin parça çok zor değilse belki ama o da iyi seviyede, begenecegin kadar iyi bir ses olmaz. Yine de şansını dene.

0|0
    0|0
    • 3ay

Günde 5 saat çalışarak peki

• 3ay

Arkadaşa katılıyorum

• 3ay

Gitar benlik değil bana daha narin sesler hoş geliyor

• 5 6 ayda kulağı okşayan bir parça çalabilmek mümkün değil kemanda hele belli bir yaştan sonra ellerin alışması iyice zorlaşıyor. ama piyanoda çalınabilir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki günde 5 saat falan pratik yapılsa

• 3ay

Peki olmaz mı yani

• 3ay

En basit parça bile

• Vay be biri için öğreniyorsun ıyiymis

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet sevdiğim kişi ye kitap yazıyorum resim video hazırlıyorum bir de bunu yapayım dedim

Erkekler Ne Diyor 6

• kabiliyetine bagli ama 5-6 ayda bir iki parca calman lazim ;)

0|0
    0|0
  • Oldukça zor çünkü perde yok

0|0
    0|0
  • Kulak lazım bunun için

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya gitara gitmiştim her hafta farklı bir şey çalıyordum ama iyi miydim kötü müydüm bilmiyorum

• bir dönem keman çalmış biri olarak yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • 3ay

Olur ya ablamın kemanı var tatili boş geçiriyorum bende keman çalayım diyorum

• 3ay

özelden yaz uzun uzun anlatayım birader. bilmek istediklerini

• 3ay

Tamam yazarım birazdan sağol

• nota yerlerini geçtim kemanın akordunu tutturmak bile zor

0|0
    0|0
  • fazlasiyla zor ama cok istersen yapilmiycak bisey degil misal bende matemetik 0 ama caliyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

:) nasıl çalıştın yani nasıl başladın ne tavsiye edersin

Yükleniyor...