Tarihteki en acımasız lider

Tarihteki en acımasız ülke lideri sizce kimdir?

(Benim iki adayım var Hitler ve Kazıklı Voyvoda)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Nemrud Buhtunnasır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bende sana katilip hitler diyorum

0|0
    0|0
  • Bakire kızların kanında banyo yapan bir kraliçe vardı, hatırlayamadım şimdi.Bence o.

0|0
    0|0
  • öldürdüğü insanların etinin tadına bakan idi amin,düşmanlarını kazığa oturtan sakat,yaşlı,akıl hastalarını diri diri yakan,osmanlı askerlerini esir alıp çeşitli işkenceler yapan 3.vlad,6 milyon yahudiyi öldüren adolf hitler,

0|0
    0|0
  • Hitler'den daha acımasızı aklıma gelmedi.

0|0
    0|0
  • kazıklı voyvoda tabiki birde sanırım kudüste müslümnları öldüren katliam yapan "aslan yüreki richard" lakaplı ingiltere kralı

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kanlı kontes Elizabeth Bathory, Kazıklı Voyvoda Vlad Tepes,korkunç Ivan Ivan Grozni

Günümüzün genetik bilimini gelişmesini sağlayan Hitler'in doktoru Josef Mengele,Japonya hakkında ikilemlere düşmemi sağlayan Unit 731'in başı Shiro Ishii, koskoca Aztech medeniyeti yok etmiş Conquistador Hernan Cortes,yakın tarihten o. çocuğu Pol Pot,ondan daha büyük o. çocuğu Idi Amin,sırp kasabı Radovan Karadzic ,başka bir diktatör Suharto,herkesin yazdıkları Hitler ve Stalin.

İnsan yaratılışı dolayısıyla kötü zaten.Tarihte daha sayamadığımız bir sürü cani var.Bunlar neler yapmış bir zahmet okuyun.(google,wikipedia,ekşisozluk)

Son olarak madem kötülerden bahsettik Stalin'in sözüyle noktalayalım "Bir kişiyi öldürmek cinayet, on kişiyi öldürmek katliam, yüz kişiyi öldürmek trajedi, bir milyon kişiyi öldürmek ise istatistik olur"

(eski cevaplardan devam edelim)

0|0
    0|0
  • Cengiz Han'ı unutmamak gerek. Sadece İran istilasında 1 milyon'un üzerinde insan öldürttüğü rivayet edilir.

Kendisine mutluluğun ne olduğunu sorduklarında:

"Düşmanıma diz çöktürmek, onların atlarını ve karılarını almak..." demiştir.

Ölümünden 33 yıl sonraki bir belgeye göre yaşayan 22.000 torunu varmış. Gerekçesi yakın askerlerinin kendi kanından olmasını istemesi...

0|0
    0|0
  • Oldurdugu Rus sayisi bakimindan Hitler'i bile geride birakan Lviv katili Stalin.Tatar kazak cecen felan onlari hic saymiyorum

0|0
    0|0
  • Bence en acımasız olanları bizden çıkar

link

1|0
    1|1
  • Aksak Timur.. Çok stratejiktir ve tam bir yayılmacı politika izlemiştir.. Acımasızlıkta görecelidir..

0|0
    0|0
  • donsuz necmi:D

1|0
    0|0
  • recep tayyip erdoğan ::)

0|0
    0|0
Yükleniyor...