Erkek ve keman?

Bir erkeğin keman çalması nasıl sizce gitar mı keman mı ve burda erkek veya kız keman çalan var mı? Keman çalan bir erkek olsa ne düşünürsünüz yani hangisi etkiler keman mı gitar mı

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hangisini çalmak istiyorsan onu çalmalısın. Keman erkeğe yakışmaz diye bir şey de yok. Her ikisini birden öğrenebilirsin. Biraz daha artistik ve afilli durmasını istiyorsan klasik gitar değil de bas gitar öğrenebilirsin belki.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya gitarı annemin zoruyla gitmiştim her hafta farklı müzik öğreniyordum evde çalışmadığım halde çok güzel çalışıyorsun diyorlardı dedim bu işte bir şey var ben iyi olamam o yüzden bırakmıştım keman daha hoş gibi var zaten ablamın

Kızlar Ne Diyor 5

• 15 yıldır gitar ve piyano çalıyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Annem beni zorla gitar kursuna göndermişti ve evde çalışmadığım halde her hafta farklı bir şarkı öğreniyordum ve çalıştın mı dediklerinde evet diyordum çok güzel çalıyorsun diyordular bende dedim ya ben çok iyiyim ya da onlar da sıkıntı var bende çok iyi olamam diye düşündüm ve bıraktım ama sanki keman daha güzel gibi (, keman mandolin gitar ablam çalıyordu onun var hani o bana keman mı öğretse diye düşünüyorum)

• Keman

0|0
    0|0
    • 3ay

İşte öğrensem mi diyorum

• Bence cinsiyetle alakası yok bana sorarsan keman çal çünkü artık her önüne gelen gitar çalıyor. Keman daha özgün olabilir diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Flüt

0|0
    0|1
    • 3ay

Normal çalmak mı burunla çalmak mı

• Bir şey düşünmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...