Çok etkilendiğiniz bir film var mı veya kopamadığınız bir dizi? Tavsiyelerinizi bekliyorum?

Dizi yabancı olmalı

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Rush filmi çok etkilemişti. zaten yaşanmış bir olaydan alınmış. efsanevi 2 formula pilotu niki lauda ve james hunt'un rekabetini anlatıyor. ikisinin de hayata bakış açıları çok farklı. hunt hovardanın ve çoğu kızın hayalini kurduğu bir insan. lauda ise realist disiplinli ve zeki birisi. filmdeki lauda'nın olaylara bakışı falan beni çok etkilemişti.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok etkilendiğim film, Uyumsuz serisi. Açlık Oyunları, Kız Kardeşimin Hikayesi
    Dizi, tvd, the walking dead, pretty little liars, the originals
    Aklıma bunlar geldi baya varda aslında

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• predestination... devreleri yakarsın dikkat et... kendinin hem annesi hem babası olmak... hemde aynı zamanda çocuğu olmak... okurken bile anlaşılmıyor değilmi... izlemediysen şiddetle tavsiye ederim...

1|0
    0|0
    • 3ay

Ooouuvv çok dehşet böyle filmlere bayılırım başka tavsiyelerin varsa söyle

• 3ay

1-yarının sınırında...
      2- arınma gecesi ( 1-2)
      3-cennetimden bakarken
      4-nativity story
      5-notebook
      6-tanrılar ve krallar
      7-matrix serisi izlemediysen eğer

• 0|0
    0|0
  • breaking bad- prison break ikiside iyidi ve sherlock bunu unutamam tabi ki

1|0
    0|0
    • 3ay

Breaking bad i izlemedim diğer ikisini izledim

• 3ay

İlk bölüme bakmıştım sıkıcı gibiydi sanki

• 3ay

evet biraz sıkıyor gibi ama iyi. sana filmlerdende the prestige guguk kuşu sefiller eski yapımını ve 12 angry mani izle harika filmlerdir

• da vinci demons

1|0
    0|0
  • SoA, Breaking Bad, Naruto, LOTR hayranıyım bir de ilk aklıma gelenler..

1|0
    0|0
    • 3ay

Cahilce gelecek ama Breaking bad haricinin adını duymadım ney onlar film mi

• 3ay

Sons of Anarchy- dizi , Naruto - anime , Lotr - Yüzüklerin Efendisi film serisi ve kitapları mevcut ben de.. Tabi Game of Thrones, Vikings vb. diziler ve filmler daha var sevdiğim.

• Person of interest iyidi

0|0
    0|0
    • 3ay

Konusu ne

• 3ay

Film mi bu

• 3ay

Dizi 4 sezonluk.

• The Day After Tomorrow

0|0
    0|0
  • Dizi-band of brothers mini dizi ama dizi tarihinin en başarılı yapımlarından savaş dizisi

0|0
    0|0
  • Spartakus

0|0
    0|0
  • Fringe
    The mentalist
    Person of interest

0|0
    0|0
  • teen wolf

0|0