Bacaklarımı nasıl kalınlaştırabilirim

Arkadaşlar önerileriniz varsa söyleyin lütfen gerçekten taktım bu sıra bacaklarıma resim koyamıyorum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tempolu yürüyüş sonunda kalınlaşır. Kalınlaştığında boru paça pantolonları unutmalısın.

1|0
    0|0
    • hayır o kadar fazla kalınlaştırmak istemiyorum. Yani nasıl desem böyle mankenlerin bacakları gibi ama ben üst kısmını biraz ince buluyorum sadece orayı kalınlaştırmak istiyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• Komando Dansı Yap Bilen Birine Söyle Göstersin Ama Ham Oldugun İçin İlk 2 gün Merdivenden inmekde Zorluk Çekersin :(

1|0
    0|0
  • Squat, komando dansi, deadlift. Bir dunya vucut gelistirme sitesi var. Antrenman yontemlerine bakarak kalinlastirabirsin. Beslenme de sart tabiiki.

1|0
    0|0
  • bacak hareketleri çalış agırlık koy bacagının üzerine onu kaldırmaya calıs

1|0
    0|0
  • Çalı Bacaklı.

0|0
    1|0
  • kişinin yaz boy kilo sosyal yasamını göz önüne alarak çeşitli egzersizler veriyoruz gayettee basarılı sonuclar elde ediliyor asıl sorun gercekten bacaklarınızz incemi yoksa sizmi kuruntu yapıyorsunuzz bu cok önemli

0|0
    0|0
  • bisiklete çok bin

0|0
    0|0
  • bak ne et bilisen spor yaparken bacak kaslarını fazla çalıştırma odun gibi olur 1 2 ayda

0|0
    0|0
  • Resim koysan zaten burayı kitlerler.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bacaklarının fotografını koyma zaten. Yürüyüs, koşu, yüzme bunlar bacak kaslarını calıstırır.

0|0
    0|1
Yükleniyor...