Willow Rosenberg ya da cadı willow desem bu tatlı kızı seven hatırlayan var mı?

Willow Rosenberg ya da cadı willow desem bu tatlı kızı seven hatırlayan var mı?
Merhaba
izleyen varsa Buffy the vampire slayerden hatırlar biz onu kitap kurdu Willow olarak tanıdık sonra cadı willow oldu iyi ki de oldu o zamanlar çok sevdik onu sonra o bizim için HİMYM tatlı kızı Lily oldu. izlemeyen varsa da Willow'un sahnelerinden bir video ile başbaşa bırakıyorum.

• o kim ya
    60% (6)100% (2)67% (8)Oy Ver
  • Alyson Hannigan
    40% (4)0% (0)33% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Himymden biliyorum bende

0|1
    0|0
    • 3ay

bulabilirsen buffy wampire slayeride izlemeni tavsiye ederim himymden farklı tarzını videoyuda izlediysen fark etmiştirsin hayran olursun oradaki rolünede ayrıca bu dizinin en efsane bölümleri diziye faith karakterinin katıldığı willowunda cadılıkta ustalaşma dönemleri sezonudur dark willow olduğu yerse ayrı bir heyecan katıyor

Erkekler Ne Diyor 1

• o kim yav

0|1
    0|0
    • 3ay

resimlerdende tanıamdıysan bir şey demiyrum :) şaka şaka how i met your mother dizisinin lilysi sonra amerikan pastasındaki kız Michelle Flaherty kısaca oyuncu Alyson Hannigan

rolünü sorup hatırlayan çıkacak mı diye bekledim de kimse buffy izlememiş cnbc-e kanalında 7 yıl yayınlandı oysa direkt alyson Hannigan seven var mı desem atlardı millet kültür sanat bilgimiz zayıf gerçekten

• 3ay

dizilerle alakam yoktur pek

• 3ay

bir ara izlemek istemeye karar verirsen not al bu diziyi sarah michelle gellar başrolde oynuyor ve dönemin efsane dizisi avcılık olayı bu diziyle başladı diye bilirim wampirler zombiler cadılar başka yaratıklar bununla öğrendi türkiyede gençlik bu dizi içinden başka dizide çıktı angel ismi onunda 5 yılda o sürdü

Yükleniyor...