Yüzyılın en iyi gitaristi sizce kim?

Yüzyılın gitaristini seçelim... Jimmy Hendrix'i bilerek listeye koymadım... Onu diğer gitaristlerin arasında seçenek olarak sunarsam Rock tanrıları çarpar...

• Asım Can Gündüz
    A seç
  • Angus Young
    B seç
  • Eric Clapton
    C seç
  • Steve Vai
    D seç
  • Eddy Van Hallen
    E seç
  • Youngwe Malmsteen
    F seç
  • Joe Satriani
    G seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Slash başarılı bir gitarist kesinlikle bunu inkar edemem hatta harika gitarist tabirinin çok çok üzerinde ama bu adamlar Slash'in de Üstünde...

1|0
13|23

En İyi Kız Görüşü

• 1- Jimmy'yi koymayarak taraf tutmanın dibine vurmuş oluyorsun. Kimse Jimmy'yi sevmek zorunda değil, sen seviyorsun ve üstün görüyorsun diye aynı şekilde yaklaşmak zorunda da değil, belki ankete koysan çok daha aşağılarda yer alacak...

2- Çok kısıtlı bir anket, kendi zevkine göre oluşturmuşsun gibime geldi, bir sürü gitarist eksik.

3- Öneri yapanlara kendi isteklerine göre cevap veriyorsun, çok farklı, gerek görmedim...

4- Asım Can Gündüz'ü kötülemek için söylemiyorum fakat o varken Yavuz Çetin yok...

5- Malmsteen, Vai ve Clapton arasında kalmıştım. Clapton is god diyerek oyumu Clapton'a verdim.

Kusura bakma fakat kötü, kendi zevk ve yorumlarına göre düzenlenmiş ve fazlasıyla kısıtlı bir anket olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel soru olmuş : ) ben açıkçası oy kullanmadım. kimi seçersek diğerine yazık olacak. Ama listeyi daha uzun tutabiliriz. John Petrucci, Santana, Jimi Hendrix, Marty Friedman, bizden Yavuz Çetin..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• Neden Steve Vai diyen tek insanım :/

0|1
    0|0
  • Clapton'ı daha çok sevmeme rağmen Malmsteen diyorum.

0|1
    0|0
  • Asım abi ❤️
    Eric clapton dedim ama 😕

0|1
    0|0
  • Hicbiri

0|1
    0|0
  • E yavuz çetin e ayıp olmuş..

0|1
    0|0
    • Bak Yavuz abim canımdır elinde büyüdüm sayılır rahmetlinin... Ama o şarkılarıyla ön planda bu adamlar gitarlarıyla...

• Buradan eric clapton amcama oy verdim de yavuz çetini araya sıkıştırsaymışsın iyi olurmuş onun da soloları iyi yani..

• 7 seçenek en fazla...

• Hicbirinide tanimiyorum desem cok mu cahil gözükürüm :/

0|1
    0|0
  • Hiçbirini tanımıyorum :D Türk olan iyidir ya :D

0|1
    0|0
  • Kerem özyeğen en iyi gitarist bence.

0|1
    0|1
  • Claptonn tabiki

0|1
    0|0
  • azerbaycandan rəmiş :D ahahah

0|0
    0|1
  • Hiç birini tanımıyorum bari türke oy veriyim

0|1
    0|0
  • Slash yok mu seçeneklerde asımcan gündüzün ölmesi baya üzdü bu arada./

0|1
    0|0
    • Slash bu listeye giremez :) bunların yanında amatör kalıyo... :D Tamam kabul High seviye bir gitarist ama bunlar slash'in de üzerinde :D

• Slasha alt seviye diyen biri hangi grupları dinliyor merak ettim ?

• Bu sorunun gruplarla ne alakası var anlayamadım? Burada bireysel olarak gitaristleri oylamaya sundum ayrıca... High yüksek seviye demek :) Birtek Slah'i tanıyorsunuz gelip konuşuyorsunuz.. :)

Erkekler Ne Diyor 22

• Hendrix ve Clapton arasında kaldım ve bunların arasından Eric Clapton'ı işaretledim.

Synyster Gates de bunların arasında yer almalıydı diye bir tartışma başlatsam mı? Tamam vazgeçtim.

0|1
    0|0
    • *Hendrix'in neden şıklar arasında yer almadığını soruyu okuyunca anladım, oldu şimdi.

• Mücahit hitay kanks

0|1
    0|0
  • jimi hendrix olmadığı için asım can gündüz dedim...

0|1
    0|0
  • Hepsi bir yana, jimmy yeter dostum :)

0|1
    0|0
  • Django Reinhardt

0|1
    0|0
  • bazı şıklar tamamen random işaretlemiş herhalde arkadaşlar
    vai dedim 3 ağustosda konserine gidecektim hatta iptal oldu :(

0|1
    0|0
  • Van Halen ve Angus Young diyorum bunların arasında. Tabikide Jimmy Hendrix'i kıyaslamıyoruz. Ancak Slash'in bunların yanında amatör kaldığını düşünmüyorum. Slash yokken Guns N' Roses eskisi kadar başarılı olamamıştı.

0|1
    0|0
  • BB King, Carlos Santana, Jimmy Hendrix bu listede olmalıydı...

0|1
    0|0
  • Listede eksikler var ve tarzları uyuşmuyor olmadı.

0|1
    0|0
  • Saul Hudson diyorum ben...

0|3
    0|0
  • Yavuz çetin

0|1
    0|0
  • Manu Chao yu göremediğim liste...

0|1
    0|0
  • Jose Feliciano

0|1
    0|0
  • awesome jhonn derim ben nur içinde yat aslan bim

0|1
    0|0
  • Bu listeye göre Eddy Van Hallen diyorm

0|1
    0|0
  • Hic birisi ilk once ayip etdin Slash nerde? Youtubede bak bakalim adamin tum sarkilari efsane !

0|1
    0|0
    • Bu adamlar Slash in de babaları... Sen canını sıkma...

• @Kicked_out Slash'i kendi başına grup zanneden Guns'n Rosses ın parçalarını slash in zanneden bir adama ne anlatabilirim ki :)

• yap artisligini kardesim bu yazdiklarinin goruntusunu aldim lazim olur diye sadece bu kadar !

• Jinxx

0|1
    0|0
  • Tanımam.

0|0
    0|0
  • Rodrigo

0|1
    0|1
  • Angus Young bunların arasında.

0|1
    0|0