Rihanna hakkında düşünceleriniz?

2005'ten bu yana müzikteki etkisi çok güçlü bir şekilde devam ediyor. Genç yaşına birçok rekorlar sığdırması ve aynı zamanda moda sektöründe de büyük etki yaratmasıyla gündemimizde. Benim kendime idol aldığım bir sanatçı kesinlikle. Peki sizin düşünceleriniz ne?Rihanna hakkında düşünceleriniz?

0|1
18|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Rihanna yaptigi muzikle giydigi kiyafetle bir numara

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Türk tarihinden veya türk sanatçıları bittimide elingavurunu idalun olarak seciyorsun. ben kendisini sevmiyorum. SŞarkılarında berbat ama siz sevebilirisniz o sizin gorusunuzdur. Artı birçok neden de sayabilirim. Sevmeme nedeni olarak. ama tabi siz seversiniz sevmezsiniz size kalmis.

0|0
    0|0
    • 3ay

Seni günün gerizekalısı seçiyorum

• 3ay

Benim sorumdan beni mi kovuyorsun be beyin yoksunu?

• 3ay

Beyin yoksunu annemle babanki seni dünyaya getirmişler :/

• Iyidir

1|0
    0|0
  • Yanıyor fuat abi diyesim geldi :D

1|0
    0|0
  • Gerçekten sevdiğim şarkıcılardan bir tanesi.

1|0
    0|0
  • severım kertayı :D

1|0
    0|0
  • Başarılı bir kadın.

1|0
    0|0
  • Çok severim favorim dir

1|0
    0|0
  • son dönemde bitti artık

0|0
    0|0
  • kadın avrupalı bizdede var ama çok duyulmadı, günümüzde kalabalık olunca türkyie nufusu daha çok seviliyorlar, RİHANNA 2010 lara kadar tanınmıyordu, hatta şu anda bile şarkı sözlerini başkasıda yazıyor tek değil, sadece çevresi geniş, tutuldu birde internette duyulunca

0|0
    0|0
    • 3ay

Rihanna avrupalı falan değil, barbados gibi küçücük bir ada ülkesinden, tırnaklarıyla kazıya kazıya bir yerlere geldi. 2010lara kadar duyulmadığını iddia ediyorsun, doğum yılın 2009 falan mı? 2007 yılındaki Umbrella etkisinden bir haber olman çok garip. Onu da geçtim, dont stop the music, shut up and drive ve dahası aynı yılda kasıp kavurdu. 2009 yılında, rated r la büyük etki uyandırdı, aile içi şiddete vurgu yaptı ve bir yardım vakfı kurdu. Yine kusursuz şarkılarıyla gündeme oturdu ve bu yılın divası seçildi. 2010da man downla sesinin ne kadar MUHTEŞEM ve ÇEŞİTLİ TONLARDA/TARZLARDA uyum sağlayabileceğini gösterip, müzik eleştirmenlerince adeta "ses şovu" yaptı. Only girl yılın dans kaydı seçildi. S&M de unutulmaz bir kayıt olup birçok başarı getirdi. Yazarlığa gelince, bu yıl çıkardığı Anti albümündeki bir şarkı haricinde tüm şarkılarda BAŞYAZARDIR. Çevresiyle şuanki başarısının hiçbir ilgisi yoktur. Tanınmasında tek yardımcısı Evan Rogers ve Jay-Zdir. Şuanki başarısında payları yok

• O. pu ama şarkılarını dinletim

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • Sesi çok hoş ve tahrik edici bir tonda söylüyo, özellikle sesini yükselterek bağırması, orgazm olurken çıkan seslere benziyo😊
    Kısaca sesinin her hali bir başka güzel...
    Keşke bu kadar siyah olmasaymış😘😘😘

0|0
    0|0
  • Rihanna hep top ta kalır ama lana del rey bir başka 😃

0|0
    0|0
    • 3ay

Rihanna'dan sonra en sevdiğimdir. Hak ettiği değeri göremeyen bir kadın maalesef Lana Del Rey. Ama Rihanna topta kalır derken ne demek istediğini çözemedim😁

• 3ay

Kadınlarda üst nokta yani sanatçılar arasında... Benim için lana del rey Rihanna 2 numara bende 😃

• 3ay

Anladım şimdi

• tipim değil :D fdghg

0|0
    0|0
  • Diğer sanatçılar arasında tam bir amatör ve kalitesiz görünüyor, autotune müzikleri kötü...

0|0
    0|0
    • 3ay

Autotune? Rihanna'nın vokal queen olduğundan bir habersin sanırım. 11 yıllık kariyere sahip biri, bu yolda onca emeği var. Küçücük bir ara ülkesinden dünyaya açıldı ve sen ona amatör, kalitesiz diyorsun. Bu şekilde eleştirme ve insanların emeğini hiçe sayma hakkını sana kimse vermedi. Sorumdan kaybolmanı öneriyorum.

• 3ay

Belirttiğim gibi (Diğer) sanatçılar arasında...

• 3ay

Rihanna'yı yanında amatör saydıracak bir isim piyasada yok

• Fetöcü ehohıwhej

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu neydi şimdi ya wlcsmnxlsnxj

• 3ay

Wkchladjalekwjxlshxlshdskhd

• 3ay

Hayatım da ilk kez "kfkwpxjslrb" yaptım. Yapmayı seven birine denk geldi galiba tamam abla tövbe :-)

• Hiçbirşey

0|0
    0|0
  • bildiğin şopar

0|0
    0|0
  • Kaşarın önünde gidenidir kendisi.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen de yobazın önde gidenisin bu daha kötü 😕

• 3ay

Bak seni canım, bir kadın görünce ağzının suyu akan, ama yüz bulamadığında veya o kadına ulaşamayacağını anlayınca iftiralar atmaya başlayan REZİLLERLE iletişim kurmayı sevmiyorum. Gelmiş burada savunma diyorsun sordum mu sence ne yapacağımı? Biraz insan olmayı, önüne gelene kaşar diyemeyeceğini öğren. Daha fazla bir şey yazarsan cevap alamayacaksın bunu da bil

• 3ay

Rihannayı savunmaya devam tamam mı cici kız.

• Son dönem bozdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Artik eskisi kadar populer degil taylor swift tüm ünlüleri unuturdu😅

1|4
    0|0
    • 3ay

Ihdkahskduslhclahxlzjrlsjxksd
      Komikmiş kardeş

• 3ay

"İrkik irkidisliriyli gindimdi ilin. s. s" fanlarina rapcilere yaptigi kucak dansiyla gündemde olmasından daha iyi sanirim :)

• 3ay

@Tarcinkokulu aynen

• aşırı güzel valla

1|0
    0|0
  • Mükemmel kadın

1|0
    0|0
  • şu an şarkısını dinliyorum Drake ile olan :D çok başarılı aynı zamanda çok güzel bir kadın

1|0
    0|0
  • Müthiş sese sahip

1|0
    0|0
  • bayiliyorum kadina

1|0
    0|0
  • Riri iyidir iyi

1|0
    0|0
  • Queen.

1|0
    0|0
  • sesi hoş

1|0
    0|0
  • Pek sallamam

0|0
    0|0
  • eski şarkıları aranısı

0|0
    0|0
    • 3ay

Yakında (muhtemelen 2017de) yeni bir albümü geliyor ve şuana kadar ki en iyi siyahi kadın sanatçı albümü olacağı ünlü kaynaklar tarafından söyleniyor. Bakarsın eski şarkıları tadında, belki de eskisinden daha güzel şarkılar gelir 🙆

• Beğenmiyorum sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

1|0
    0|0
    • 3ay

Profilde selena olunca tabii

• 3ay

Sevgili beyin yoksunu arkadasim, öncelikle hic bir fan grubuna dahil olmadigimi söylemek istiyorum. Yas araligi 12-15 olan birine koru körüne bağlı kalmayi marifet sanan ergen topluluğundan başka bir şey değil gözümde. Selenator falan değilim tekrarlarsan bir tarafimla gulerim artik. Bir diğer konu isterse katy perry fani falan olayim yine taylor'in basarilarina laf edemem çünkü bir kiz piyasadaki kadin erkek farketmez herkesin eline verdi tabiri caizse. Gram müzik piyasasini takip ediyorsan bu soyledigime karsi cikamazsin. Rihannaymis oymus buymus.. geciceksin bunlari. Zirve şu an başka ellerde. ha selena konusuna gelirsek öyle gevşek gevşek konuşup itin g. tune sokabilecegin bir isimde değil bu kiz. kendi tarzında çok basarili işlere imza atti ve son albümü başta olmak üzere savunduğun sevdiğin birçok isme fark attigina kalibimi basarim. Simdi o savundugun balonunu dinle ve sus. Sağa sola laf edecek konumda degilsiniz, bos bos konusmayin o yüzden :)

• 3ay

Bu geri düşüncelere daha fazla savunuda bulunamayacağım

• Hiçbir şey

0|0
    0|0
  • Rihanna'nın Diamonds ve Where have you been dışında şarkılarını beğenmiyorum. Benim için abartıdan başka bir şey değil.

0|0
    0|0
    • 3ay

Senin için öyle olabilir ama Dünya için öyle değil gibi gözüküyor.

• 3ay

Ben de kavgaya meraklı olduğunu düşünüyordum şimdi daha eminim

• 3ay

Soru bölümünde soru sormazsan merakımın nedenini anlarsın.

• Orospuuu

0|0
    0|0
  • Değişik bı güzellıgı var efsane bı kadın

1|0
    0|0
Yükleniyor...