Karakalem Çalışmalarım Nasıl Sizce (Resimli) ?

Karakalem Çalışmalarım Nasıl Sizce (Resimli) ?

7|1
3016

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzeller 😊😊 bayıldımm çizimlere el yeteneğin var daha önce söylediğim gibi 😉😉 bende istiyorum benide yapsana 😊😊😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tek gördüğüm birşey var onu söyleyeyim... Ampulün dış gölgesi biraz daha homojen ve az olsaydı daha iyi olmazmı şeffaf olduğu için bu kadar sert bir gölge düşmez diye tahmin ediyorum... Ama genel olarak çok başarılı başarılarının devamını dilerim...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 29

• Çok güzel, gerçekten oldukça yeteneklisin. Özellikle ilk resim çok başarılı.

0|1
    0|0
    • beğeniğinize sevindim teşekkürler 300e yakın çalışmam var daha iyileride var aslında

• Çok güzel olmuşlar gerçekten özellikle kırılmış ampul bana çok şey anlatıyor

0|1
    0|0
  • Çooook güzel ellerine sağlık, takip ediyim seni

0|1
    0|0
  • En sonuncusu diyorum. Tek gecerim.. adi aşk olsun o resimin olurmu... ya da tutkulu aşk...

0|1
    0|0
  • seninse güzel, eli beğenmedim eriyip uzuyo gibi, altındaki sakallı amcada olmamış... yüz çizmek zordur bebeğim... ampulle şişeden boşalan su çok güzel olmuş bence, başarılarının devamını diler, yanağından öperim bebeğim...;)

0|1
    0|0
    • evet çizimler bana ait, daha çok çalışmam var ben eğitim almadım hiç sürekli çizen biride değilim. güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim umarım kendimi daha iyi geliştirebilirim.

• bence iyi :)

0|1
    0|0
  • müthiş tek kelimeyle muazzam eline sağlık

1|1
    0|0
  • güzel

0|1
    0|0
  • ellerine sağlık.

0|1
    0|0
  • wayyyyy bayildimm hele sonuncu harika

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim beğendiyseniz nemutlu bana

• SIMDI klasik sey derim beni de cizseneeee :D aklima lisedeyken ciktigim bir cocuk vardi o da beni cizmisti onda da yetenek vardi.

• resim çizen insanlar zeki olur iç dünyaları farklıdır gözlem yetenekleri gelişmiştir

• mükemmel olmuşlar *-*

0|1
    0|0
  • Çok güzel tabiki.

0|1
    0|0
  • çok güzel

0|1
    0|0
  • Çok başarılı 👍

0|1
    0|0
  • Çok güzeller

0|1
    0|0
  • Güzel 👍

0|1
    0|0
  • Beni de çiz

0|1
    0|0
  • Çok yeteneklisin ve gayet başarılı çalışmalar

0|1
    0|0
  • Çok güzeller. Emeğine sağlık.

0|1
    0|0
  • Wooow güzel

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 15

Yükleniyor...