Şiir Yazmaya Dair?

Selamlar.

Lise yıllarında (şimdi baktığımda çocukça ve basit kaçsada :) şiir yazıyordum. Sınıftanda hoşlandığım bir kız vardı. Üniversitede birkaç ay öncesinde uzaktan platonik olduğum bir kız ve yazmaya hala ilgim olduğu halde hiç aklıma gelmiyor. İlhamda yok aklımda temada yok.

Hala ilgilenen varsa yaratıcı yazarlık ve bunun gibi bazı şeyler duymuştum. Hani müziktir şudur budur önerebileceğiniz birşeyler var mı? Bu ara kafam karışık ondan da olabilir bilemiyorum.

Teşekkürler :)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayy aynısı bende baya yazıyodum defterim var dolu ama artık yazasım gelmiyo

0|1
    0|0
    • 3ay

İçimde de buna dair bir istek enerji var. Edebiyat ve Felsefeye her zaman için ilgi duydum fakat Sessiz Gemi gibi bir şiir yazamadım hiç

• 3ay

Teşekkürler

• 3ay

Rica ederimm

Erkekler Ne Diyor 2

• Tek tavsiyem var sana kalbini geliştir, ruhunu genişlet ve elin dilin yüreğin arasındaki perdeleri kaldır ancak o zaman sen senin içindekileri can siperane aktarabilirsin.

0|1
    0|0
    • 3ay

Gerçekten anlamlı bir yorum teşekkürler :) Peki bunu nasıl yapıcam? Dış dünyada olmasa kendi içimde kendimle barışığım, yani unutan veya unutabilen biri değilim. Hatta sık sık hatırlıyorum, mazime gömmedim. İç sesimde kendime birçok şeyi itiraf edebiliyorum ve farkındayım.

İçimde fırtınalar kopuyor ama bu yazıya sadece anı veya roman tarzı olarak dökülüyo. Şimdi bir günlükte değil tabi ama :)

• 0|0
    0|0
    • 3ay

Vaaay Oğuz Ataydan :) Almak istediğim bir kitabıydı, hocam gerçekten harikaymış çok hoşuma gitti teşekkürler :):) Roman için sanırım ilaç gibi gelicek. Rica etsem sakıncası yoksa bir mesaj atabilir misiniz bana özelden?

Yükleniyor...