Iron man 3 izleyen kimler ?

bence olmamış serinin dğer filmlerinin gölgesi nde kalmış beğenmediim sizin görüşünüz nedir ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet bir hafta içinde iki tane film izledim,biri Oblivion,diğeri Iron Man 3.İkisine de tek başıma gittim.Neden mi? O tarz filmleri seven arkadaşlarım yok.Millet dalga geçer gibi baktı bana.Neyse film güzeldi,tipik süper kahraman filmi işte,tehlikeliyim ve kız arkadaşımı korumam gerek havasındaydı.En beğendiğim sahne 13 kişiyi aynı anda güvenli şekilde denize indirmesiydi,yüreğim küt küt attı,o an aşık oldum kahramanımıza:)

0|1
    0|0
  • Gittim kötü değildi ama izlemek istediğim iron man değildi. Birşeyle eksik gibiydi ama buşamadım ne olduğunu

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç güzel değildi. Çok kötüydü. Nerede 1, 2 bile bunun yanında iyiydi.

Konu çok vasattı. Film tamamen Rober Downey Jr.'ın sempatikliğine ve hazır cevaplılığına bırakılmış. Aksiyon sahneleri ile film kurtarılmaya çalışılsa da birçok mantık hatası vardı. Uydurma olmuş. Avengers'ın ekmeğini yiyorlar. Hazır Iron Man ilgi çekerken biraz daha para kazanalım zihniyetindeler.

Çok yazık olmuş.

1|1
    0|0
    • o değilde koskoca mandarini sahteleştirdiler ona yanıyorum comic dergilerinde mandarin önemliydi anlamsız boş bir film olmuş

• Kısmet olursa en kısa zamanda izlemeyi düşünüyorum, benden önce izlersen güzel mi söyle de ona göre indireyim.

0|1
    0|0
  • bence cok guzeldi imax 3d ye gitmenizi tavsiye ederim son saniyesine kadar heyecan vardi

0|1
    0|0
  • aynen katılıyorum , izledikten sonra aynı seyleri düsünmüstüm bende...

0|1
    0|0
  • film olsun diye film yaparlarsa öyle olur

0|1
    0|0
  • irem girl i izledim güzeldi

0|0
    1|2
Yükleniyor...