Film seyretmek istiyorum. Çok beğendiğiniz, güldüren, ağlatan, etkileyen korku hariç filmi önerir misiniz?

Film seyretmek istiyorum. Çok beğendiğiniz, güldüren, ağlatan, etkileyen korku hariç filmi önerir misiniz?

1|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Prestige - En iyi sihirbaz olmak için, nelerin göze alınabildiğini anlatır. Beyin yoran ve biraz da fantastik bir filmdir. IMDB 8.5

Memento - Her uyuduğunda hafızasını kaybeden bir adamın karısının (sanırım karısıydı) katilini bulmaya çalışmasını izlersin bu filmde.. Kafanı çok karıştırır ama dikkatlice izlersen çok zevk alacağının garantisini verebilirim :) IMDB 8.5

Leon - Kiralık katil olan bir adamın, ailesi öldürülen 12 yaşındaki bir kıza sahip çıkması üzerine gelişen olayları baz alan bir film. Heyecanla izlersiniz ve Gary Oldman'ın oyunculuğuna hayran kalmamak elde değil. Sırf o oyunculuk için bile izlenebilir :) IMDB 8.6

Sen Aydınlatırsın Geceyi - Bir Türk filmi. Ağır dramdır ama Mahsun Kırmızıgül dramı gibi değildir. Bir dram filmi düşün içinde süper güçleri olan insanların bulunduğu bir anadolu köyünde geçiyor. Oyunculuklar ise bir Türk filmine göre gerçekten çok başarılıdır. Çok hayranı yoktur filmin şu an ama bundan yıllar sonra bile bu filmi izleyenlerin seveceğine inanıyorum. IMDB 8.1

Herhangi birini beğenirsen, önerilerimin devamını getiririm. Daha fazla yazmaya üşendim :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Leon'u seyretmiştim. İlk filmin konusu ilgimi çekti. Bugün onu seyredebilirm. Çok teşekkürler :)

• 3ay

Rica ederim :) Daha fazla film gerekirse yardımcı olabilirim. Bu kadarı geldi aklıma şimdilik :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Lucy beynin yüzde yüzünü kullanımıyla ilgili bir film şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Lolita 1997

0|0
    0|0
  • Donnie darko

0|0
    0|0
  • Guguk kuşu

0|0
    0|0
  • Bana adını sor filmini izlemediyseniz tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • The Shawshank Redemption ( Esaretin Bedeli ) *****
    İzlemediysen bir dene pişman olmazsın..

0|0
    0|0
  • Unutma beni=duygusal
    Çalgı çengi=güldüren

0|0
    0|0
  • Kadın kokusu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Recep Ivedik 👑👑

0|0
    0|0
  • Me before you

0|0
    0|0
  • 1. Schindler's List
    2. The Green Mile
    3. The Shawshank Redemption
    İzlediğim tek filmler, bu filmlerdi. TV-Sinema izlemeyi hiç sevmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...