Müzik severler yardım edin?

Küçüklüğümden beri en büyük hayalim müzik ile ilgili bir iş yapabilmek, bir gitar almakla başladım kendi çabaların ile bir şeyler yapmaya çalışıyorum ama çok asosyalim ne yapmalıyım

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim asosyallik cekingenlik bendede vardi cogu konuda islerime engel oldu. Sonra bicok psikiyatriye gittim bunu yenebilmek icin, hicbirinin faydasi olmamisti. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta yasandigi veya belkide hic yaşanmadigiyla ilerliyecegini bununlada alakali olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak ' sevdigin' biri oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• çalabiliyor musun peki

0|0
    0|0
  • Biraz tek başına arkada metronom ile çalış. Sonradan forumlardan grup kurmak istiyen kişilerle iletişim kurabilirsin.

0|0
    0|0
  • Buna inanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...