Cosplay hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar Cosplay etkinliklerine katılan var mı aranızda? Fantastik evrenlere meraklı biri olarak bayağıdır ilgimi çekiyor. Sitede var mı hiç cosplayer?

Güncellemeler:
3ay Çok berbat ortamları var ama. Dinden imandan çıkmış ergen toplulukları gırla. Ateist gezince cool oluyoruz sanan salaklarla dolu. Ek olarak grup seks partileri vs tam anlamıyla mide bulandırıcı bir ortam var genelinde.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Henüz bir cosplayer değilim ancak üniversiteye gittiğimde olmak istiyorum kesinlikle. Takip ettiğim iki üç cosplayer var. Hani, efsane bir şey ya cidden. Başarılı yapılanlar özellikle. Hayran kalınası bir hobi. Bence herkes ömrü boyunca en az bir kere cosplay yapmalı.

0|0
    0|0
    • 3ay

evet çok güzel gerçekten de. İnanılmaz ilgi çekici.

• 3ay

Anladııım. Kolay gelsin o zaman sana bolca. ^^

• 3ay

Çok berbat ortamları var ama. Dinden imandan çıkmış ergen toplulukları gırla. Ateist gezince cool oluyoruz sanan salaklarla dolu. Ek olarak grup seks partileri vs tam anlamıyla mide bulandırıcı bir ortam var genelinde.

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar geçici

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Katılmak isterdim nasip olmadı lol- müdire fiora ya takmıştım bir ara ve cosplayi basitti yapımı 😂😂😂😂😂😂 ama gamex fuarına gittim geçen yılın çok güzel bazı cosplayler vardı 👍🏽👍🏽

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende Geek festivaline gidecektim bu yıl ama gidemedim. Şimdi bekliyorum yine etkinlik var mı diye :D Bende Arthur Dayne yapayım dedim dizideki halini ama çok zor geldi ya. nasıl yapıyorlar hayret doğrusu. Cidden sanat.

• 3ay

evet ya bende düşündüm onu kim anlıycak dimi adlhasıjl

• 3ay

Çok berbat ortamları var ama. Dinden imandan çıkmış ergen toplulukları gırla. Ateist gezince cool oluyoruz sanan salaklarla dolu. Ek olarak grup seks partileri vs tam anlamıyla mide bulandırıcı bir ortam var genelinde.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bizim ulkede varmiymis ondan yav

0|0
    0|0
Yükleniyor...