Gerilim kitap öneriniz ?

Arkadaşlar ben Tess Gerritsen'in yazarlığını çok beğeniyorum ve o tarz polisiye-gerilim kitaplarına bayılıyorum.Bana önerebileceğiniz bir kitap var mı ? (İlla gerilim olmak zorunda değil hayatımda okuduğum en güzel kitaptı dediğiniz bir kitapta olabilir.)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gerritsen yarattigi gerilim acisindan benerine az rastlanabilecek bir polisiye yazari.Mario Mazzantinin kitaplarini bu acidan benzerlik gosterdigi icin tavsiye edebilirim.Sah MaT ve Gordugune Asla Inanma adlarinda iki kitabi var ikisi de guzel gerilim romanlaridir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben su siralar hemlock grove die bir kitabi siparis edicem dizisinide izledim cok begendim ama kitap ingilizce turkce cevrilmisi yok. amazon.com'dan siparis vermeyi dusunuyorum. Cok siradisi bir hikaye :)

1|0
    0|0
    • Çevirisi olmadan okuyamam ki :) her çeviride okunmuyor ama orjinali en iyisi.

• jean christopher grange fransız polisiye-gerilim. her kitabında türkiye den muhakkak olayla alakalı bir kaç eleman çıkar. anlamadm bizi bu kadar nasıl ii biliyo bu yazar

1|0
    0|0
  • şeytanın müridi.

1|0
    0|0
    • Yorumlarına baktım herkes övmüş kitabı inceleyip beğenirsem alacağım teşekkür ederim

• Simyacı da öyledir ama. hikaye kısmı ağır basar. Dene bence polisiye de ben okuyamıyorum :D ama Serenad vardı Zülfü Livaneli yazmıştı. Güzeldir o bak.

Sefiller vs onları yemiş yutmuşsundur herhalde.

• Hayır okumadım tess gerritsen john verdon elif şafak canan tan vazgeçilmezlerim ama yen kitaplarda denemek isterim:)

Kızlar Ne Diyor 2

• stephene meyerin göçebe diye bir kitabı var.alacakaranlıga benzemiyor bile.çok güzel.jo nesbo diye rus bir yazar var.şeytan yıldızı kitabını okumalısın.yada sürü diye kalınca bir kitap var frank bilmem ne nin .tess gerritsende okudum mario mazzantinin şah matınıda okudum jean christopher'ı da okudum jon verdonı ve daha bilmem kaç tanesinide ama sürü en iyisiydi.

1|0
    0|0
    • tamamm hemen bakıyorumm

• o göçebenin filminide yapmışlar 1 hafta önce falan internete düştü ama kitabı okumadan filmi izleme bence

• Davincinin Şifresini izlemiştim sonrasında kitabını okuyamadım tadı kalmıyor gerçekten

• Grange ve john verdon tavsiye ederim

1|0
    0|0
Yükleniyor...