En sevdiğiniz kitap türü ve yazar?

Ne yalan söyleyim kitap okumaktan nefret ederim ama kişisel gelişim kitapları özellikle Ahmet amcanın (Ahmet Şerif İzgören) kitapları çok hoşuma gidiyor. Siz neyi seviyorsunuz ve bir erkeğin kişisel gelişim kitabı okuması nasıl sizce

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Bilimsel kitaplar ozellikle Michio Kaku'nun kitaplari. Sonra macera kitaplari Dan Brown'unkiler gibi. Edebi kitaplari hic sevmem.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilimsel derken hangi dal

• 3ay

Hayir tıp okuyorum alakasiz ama soyle bisey var turkiyede teorik fizigin önü acık olsa kesinlikle onu okurdum

• 3ay

Tam ne oluyor ve Türkiye de bilime hiç önem gösterilmiyor TÜBİTAK İn beğendiği projelere bak saçma sapan şeyler

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek tabikide kişisel glişim kitapları okuyabili ve okumalıdırda zaten :D ben felsefe kitaplarını seviyorum kafkanın kitapları güzel ve simyacı

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya felsefe çoğu kişi şu bu diyor değişik ama pek felsefe ile ilgilenmediğim için bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 10

• Polisiye gerilim Tess Gerritsen

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim adı üstünde, insan olan herkese uygun cinsiyeti falan karıştırmayın. Ben dostoyevski okuyorum onun dışında kafamı eseni

0|0
    0|0
  • Aklından bir sayı tut

0|0
    0|0
  • Roman severim , aşk romanı ve ; Canan Tan.
    En sevdiğim kitapsa ; Yüreğim Seni Çok Sevdi...

0|0
    0|0
  • Kokulu kitaplar mükemmel :))

0|0
    0|0
    • 3ay

Kokulu derken

• 3ay

Hayat hikayeleri tarzında şu an çok ihtiyacım var okumaya ama hem telefonu bırakamıom hem yardım falan ediom aileme jsncjnscns

• Canan tan 😍 elif şafak 😍

0|0
    0|0
  • Korku, gerilim, fantastik hiç sevmem aşk romanları falan.

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki elif Şafak aşk

• 3ay

Biliyorum ama okumadım ben daha çok stephen king, hp lovecraft falan seviyorum.

• 3ay

Onları da ben bilmiyorum :)

• Bence kişisel gelisim kitabı okumak herkes için çok güzel bende tarih kitaplarını ve birazda siyasi içerikli kitapları severim. Selman Kayabası favorim 👍👍

0|0
    0|0
    • 3ay

Tarih derken hangi tarih ne zamanlar hangi ülke

• 3ay

Sadce Türk Tarihi ilgimi çekiyor. Birde yakın tarih yani şu 2000 lerden öncesi ile ilgili kitapları seviyorum

• 3ay

Güzel o da

• Yahu kişisel gelişim okumanın kızı erkeği mi var? Türleri kadın erkek diye ayırmak nasıl bir kafa gerektiriyor merak ediyorum. Kişisel gelişim en gereksiz bulduğum türdür ama türleri cinsiyetlere ayırmayı ondan da gereksiz buluyorum.

0|0
    0|0
  • Dram
    Ama dram yazmayan Markus Zusak'ı çok seviyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Markus Zusak mıydı neydi unuturum isimleri. Kitaplarını baya severim.

Ve ve ve Tolkien :))

0|0
    0|0
    • 3ay

Banada isim tanıdık geldi

• kuran yazar allah

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya Kuran öğrenmek istiyorum okumak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum yani Ocak ayı için isim yazdırdım kurs o zaman oluyormuş ama biran önce öğrenmek istiyorum ya okumayı çok istiyorum

• Namık Kemal

0|0
    0|0
  • Kinyas ve kayra - Hakan günday

0|0
    0|0
Yükleniyor...