Sevgilinize öğrettiğiniz veya ondan öğrendiğiniz bişey var mı?

Birbirinize yeni bişeyler öğrettiniz mi, bu yolla hayatınıza farklılık kattınız mı? bellki yemek yapmayı belki bir oyunla ilgili ufak bir takdik belki başka bir bilgi öğrendiniz veya ona öğrettiniz mi? :)

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• alkol kullananlara karşı önyargımı o yıkmıştı ben ona bir şey katabildim mi bilmem ama

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• takdik yok da benim öğrettiklerim kötü şeyler, onun da bana öyleydi.

0|0
    0|0
  • siz olsanız sevgilinizden ne öğrenmek isterdiniz veya ona neyi öğretmeyi.insanlar genelde birlmediği birşey olmadığına inanırlarda haksızmıyım?

0|0
    0|0
    • hmm haklısın evet ama ben öyle değilim mesela, pcye format attırmak için baya bir masraf yapmıştım en son, bunu sevgilime söylediğimde ben sana öğreteyim kendin yap demişti para da ödemezsin demişti, bilmediğim şeyler olduğunu kabul eden ve yardım almaktan, sorup öğrenmekten çekinmeyen biriyim ben :)

• :$ :D haklısın bunu çok yapar kadınlar yani bilmediğini belli etmek istemezler evet haklısın gerçektende :))

• öğrenecek şeyleri sorarak değilde yani bilmiyorum demez ama yaşarken öğrenebilir her konuda yani tecrübe edebilir

• acımasız olmayı öğretti bana

0|0
    0|0
  • Geçmişte yaşça (5 yaş büyük) büyük birisiyle birlikte olmuştum. O kadına yaptığı yanlışları gösterdim, geleceği için plan hazırladım ve yaşadığı sersem ve yobaz hayattan kurtulması için tavsiyelerde bulunmuştum. Eğitimini arka plana attığı için çok ezik bir durumdaydı. Genç yaşıma rağmen biraz fazla bilgili ve çok insan görmüş biri olarak insanların karakterlerini de kolayca analiz edebiliyorum ve bunun püf noktalarını da göstermişimdir kendisine.

Kadın artık bana hastalıklı derecede aşıktı ve evlenmek istiyordu, çocuk yapmak istiyordu.

Eee yakışıklıydım ve karizmatiktim. Bilgili, kültürlü ve geleceği parlak bir öğrenciydim.

Kadın her ne kadar deli gibi aşık olsa da yaş farkı yüzünden ben bu ilişkiyi bitirme kararı aldım.

Zaten çok bağırıyor ve gereksiz yere kavga eden birisiydi. Yanımda her kız görmesinde kıskanması da cabasıydı.

Zor oldu ama ayrıldık :D

0|0
    0|0
    • kadının hayatını yeniden kurmuşsun anladığım ama keşke sonu iyi bitseymiş :/ benim de bir sevgilim var benden 5 yaş küçük :) ama biz ayrılmayız eminim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• net açık demenın ne oldugunu oğrenmiştim :)

0|0
    0|0
    • ne demekmiş

:S

• Vallaha iyiymiş. Herkes bilmez denizciliği şanslısın

net açık;

Denizde kaptanların telsiz haberleşmesi yaparken kullandığı bir terim.

Telsizle çağrı yaparken bulunmuş olduğu kanaldan karşılıklı sesin düzgün gelmesi ve gitmesi ni kontrol ederler.Eğer ses anlaşılmaz şekildeyse başka kanala geçip haberleşmeye çalışırlar

• ooo bir kaptan daha :))

Yükleniyor...