Sizce sinemaya mı gideyim evde film mi kiralayayım?

Bilgisayardan izlemek istemiyorum, bilgisayarı televizyona bağlama şansım da yok şu an. Sinemaya gidersem Suicide Squad'a giderim 3d muhtemelen, evde izlersem de gece korku/gerilim filmi izleme düşüncem var. 14-15 liraya 3d güncel bir film mi, 3-4 liraya evde başka film mi?

2|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Tatlı şeker bayan, Suicide Squad'a gitmeyin. Birbirinden alakasız sahneler bütünü. DC BvS'den sonra bunula toparlar dedik ama olmamış. Paranıza yazık etmeyin. Rotten Tomatoes'a bakarsanız puanın yerlerde olduğunu göreceksinizdir. Umarım sizi sinemaya gitme fikrinden döndürmüşümdür. İyi günler dilerim 😊✋🏻

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sinemaya git

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Evde 3 4 liraya film mi kiraliyon? :)) ne enayilik valla. Ben 2 TL te komple satin aliyorum:) evde tek basina güzel olmaz pek. Bursadaysan vereyim film sana 500 tane var hard discimde :)))))

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet 3-4 liraya kiraliyorum çok enayiyim :)

• 3ay

O da olmaz, kızmıyorum da şeyini çıkardın biraz😅

• 3ay

Tamam be Aaa :) kizdin iste :) iyilik yapan da kabahat :)

• Evde gece tek başına rahat rahat korku filmi izlemek varken sinema? Evde oturup izle bence.

1|0
    0|0
  • valla sinemanın keyfi başka ama mısırıdı kolayı idi fena patlıyor ama evde de daral geliyor sıkılıyorsun

1|0
    0|0
  • bende bine yakın film var ver adresi geliyorum
    omgface.com/.../..._Says:_Hemrhoids_1337034776.jpg

1|0
    0|0
  • film kirala

1|0
    0|0
  • kalk gidek bilardo oynayak panpa

1|0
    0|0
  • Evde izle. MAGİ

1|0
    0|0
  • bence ev de seyredin ama tabii yine siz bilirsiniz.

1|0
    0|0
  • bu aralar paranı car cur etme otur evinde izle. d

1|0
    0|0
  • 14-15 liraya filmmi kiralıycaksın 30 liraya bir hdmı kablo al evde rahat rahat izle :D

1|0
    0|0
    • 3ay

3-4 dedim,14-15 sinema fiyatı. Arkadaş siz nasıl Türkçe dersi görünüz 😅 hdmi kablom var ama diğer tvde takılı, tek başıma çıkaramıyorum onu :/

• 3ay

dikkatsiz okumuşum ne var yani :D yardımcı olayım diyecem ama kim bilir nerelerdesin :D
      bence izleme ama
      3-4 liraya evde başka film :D

• para olarak bakmassak tabiki evde sinemada istediğin gibi yayılamıyosun 50 kişiyle beraber izliyosun istediğini iyip içemiyosun (çok pahalı) istediğin gibi wc ye gidemiyosun (film kaaçar)

1|0
    0|0
    • 3ay

Işte o da beni sıkıyor ama :) yani nasılsa evde filmi dondurabiliyor oluşum böyle bir rahatlatıyor beni, 2 saatlik filmi 3 saatte izliyorum😅

• 3ay

aynen öyle evde rahatına bak film kirala

• Cinemaximum da kampanya var bir arkadaşını da al, 2 bilet internetten 15 lira. .😊

1|0
    0|0
  • Sinema

1|0
    0|0
  • Suicide guzel bak izledim ben orjinal bulursan sahane olur

1|0
    0|0
  • Beraber gidem

1|0
    0|0
  • IMAX de izlemeni tavsiye ederim. filmin tadı imax de çıkıyor gerçekten. tabi sinemaya gideceksen

1|0
    0|0
  • Sinama çok sıcak oluyor klimalimi sizinki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...