Suicide squad hakkındaki düşünceniz nedir?

Bence müzik seçimleri olsun film olsun mükemmeldi 9/10 puanım 2 kez arka arkaya gittim birini 3d izledim çok keyif alınca ertesi gün 4dx izledim filmi gerçekten çok kaliteli will smith ayrı bir hava katmış filme

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• İzlemedim henüz

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 / 10

0|1
    0|0
    • 3ay

ciddi misin? bu filme bu kadar düşük verme sebebini cidden merak ettim

• 3ay

3 Idiots en sevdiğim filmlerden birisi. Bana göre eğitim gibi bir konuyu mizahi şekilde eleştiren bir başyapıt. Her duyguyu hissettiren nadir filmlerden. Çok kez izledim. Hala da izleyebilirim. Her çocuk özeldir de güzeldi evet. Aamir Khan o gilmin yönetmeniydi sanırım aynı zamanda. Ama 3 Idiots başka birşey benim için. Filmden fazlası. Hayallerimin peşinden gidip sinema okudum o film sayesinde 😄😄 Dahası var mı?😄 Mutluyum şu an

• 3ay

Ben de hayallerimin pesinden gittim muhendisim Şu an :D aamir khan bize cok sey katmis belli :D

• Harikaydı, Jokerle Harleey quienin aşkına öldüm ya

0|1
    0|0
    • 3ay

yalnız joker aşık değil :D pek çizgi romanları takip etmiyorsun sanırım aşık olan harley joker ise takıntılı harley e takıntı yapmış hatta o uçak düşme sahnesinde harley elinden kayıp gitti diye çıldırıyor kendisi ölmek üzere umrunda değil takıntılı bir sosyopat işte ne yaparsın :D

• 3ay

Kız acayip seviyor ama , en sonda geldi kurtardı ya ayy nasıl sevindim joker ölmemiş diye 😄😄

• 3ay

joker ölmez :) daha o batman e bela olacak :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...