En çok beğendiğiniz türk lideri kimdir neden?

Edit: Attila
Çünkü adam tüm avrupaya korku salmış lakabı bile Tanrininkirbaci

0|1
5|4

En İyi Kız Görüşü

• ben çerkes lider severim asi ve asil

0|1
    0|0
    • 3ay

Tam olarak anlamadım çerkeş lider derken adamın adımı yoksa çerkeş olan liderler mi?

• 3ay

Ben monicacik a dedim etiket de yapmisim nereden çıkardın sana söylediğimi :-)

• 3ay

teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Attila hunların kralı urallardan ren nehrine Baltık denizinden Tuna'ya bütün milletlerin Efendisi. benim de en sevdiğim lider Atilla'dır çok heyecan verici biri. Thomas mielke ismi bir Alman hocanın iki ciltlik romanı vardı Atilla isimli. lisedeyken okumuştum onu bir de gerard buthler'in oynadığı 4 bölümlük bir film vardı hayranlık duyulacak bir adam çok iyi bir General ve devlet adamıdır. mağlup ettiği milletlerin liderlerini etrafında toplayabilmiş birisi iyi bir lider ve politika becerisi üst düzey. Ve tabii ki çok cesur bir adam Savaş meydanlarında bizzat savaşıyor. bir de priskos tarihinde bakışlarıyla insanın kanını dondurduğu yazıyor.

0|1
    0|0
    • 3ay

Attila avrupa Romanya ve papaya yaşlılarından dolayı attilayi seviyorum :)

• 3ay

Aaah aah attila sen gag da ben yatam 😕

• 3ay

👍👍👍

Kızlar Ne Diyor 4

• Benimde Attila fena korkmus avrupalilar jdjxjx

0|2
    0|0
    • 3ay

Hayatını tam olarak biliyor musun?

• 3ay

Tarih dersinde öğrendiğim kadar biliyorum

• 3ay

Bence bir araştır. Papayı ayağına kapatmasını roma seferini falan bir oku çok önemli bir lider. Vatikanin orta asyayi Hristiyanlaştırma projesinin nedeni olarak goruyorum

• Recep Tayyip Erdoğan <3

0|1
    1|1
  • M. Kemal Atatürk <3

0|1
    0|0
    • 3ay

Benimde ilk on DUNYA lideri arasına koyacağım kişilerdendir ama Attila da bir ayrı :D

• Atatürk. Korkutarak değil, zekasıyla, karakteriyle saygı kazanmış biri.

0|0
    0|0
    • 3ay

Seninkide olabilir kişinin kendi düşüncesi saygı duymak lazim. Ama papa 5. leo yu yağına kapatabilmis mi Attila gibi?

• 3ay

Kendisinin barbar olduğunu düşünüyorum

• 3ay

O senin düşüncen kendi atasina barbar diyecek kadar alcaliyorsun :/ bence ovunmemiz gereken bir kisilik. Tabi bu benim dusuncem. sen sevmesine olabilir ama atalarınaasla barbar demem. Desitrmem bence bir ssöylediklerini sorgula

Erkekler Ne Diyor 3

• Kursad, yok yokk Bilgekaan,, ya da Atilla mi olsun, Basbug Alpaslan, ya da Fatih Sultan Mehmet Han, Sultan Suleyman, Yavuz Sultan Selim de var peki ya Abdulhamid Han.. bu nasil bir tarihtir soyle soyle kelimeler yetmez, yaz yaz bitmezz. Her donem donemin sartlarina gore bir lider cikarmisiz, keramet kisilerde degil kandadir. Turk irki var olsun...

0|1
    0|0
    • 3ay

Abi çöl güzel yqzdin hepsini biliyorum ve hepsinin ayrı bir yeri var gönlümde. Ama herkesin bir idolü vardır senin idolun kimdir?

• 3ay

Karar vermek zor, hepsi nice kahramanliklara imza atmis hepsinindr yeri ayri, ama Fatih Sultan Mehmet bir adim onde digerlerine saygisizlik olmayacaksa.

• 3ay

Abi ne saygısızlığı olacak hepsine saygimiz sonsuz m. o 2500 yılından günümüze kadar sure gelen bir milletin torunuyuz ve asil kanlarını vvücudumuzda taşıyoruz. Hepsinin başımızın üstünde yeri vardir

• fatih sultan Mehmet , mustafa kemal Atatürk ve kanuni sultan Süleyman.

0|0
    0|0
    • 3ay

Osmanlının uç büyük padişahın ikisini yazdım yavuz sultan selim nerde sevmiyormusun?

• 3ay

3. Kişi derken en sevdiginiz turk lideri soru?

• 3ay

pardon , doğru. o zaman fatih sultan Mehmet.

• RTE:)

0|1
    1|0
Yükleniyor...