Otobiyografi ismi önerir misiniz?

Merhaba yaklaşık 3 yıldır amatör yazarlıktan çıktığımı düşünüyorum. Yaklaşık 200 - 250 sayfa Otobiyografi ancak içeriği geniş ve spiritüel kendi kalemimden...
Dram , Acı dolu bir yaşam. İnanarak herşeyi atlatan başarıya koşan özgüvenli bir adam. Aşk huzur dram içerir. Dengesiz bir kitap :)

İsim düşüncelerimiz? (Mesela)
Özgüvenin Oğlu
Mavi Sessizlik
Mavi Gülüşüm
Sizde farklı ve gizemli isim önerirseniz inanın bana çok yardımcı olmuş olacaksınız.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Özgüven mavisi

0|1
    0|0
  • Dengesiz Bir Kitap olsun bence

0|1
    0|0
    • 3ay

Dengesiz bir hayat olabilir. 🤔
      Teşekkürler fikir için 😊

• 3ay

Rica ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 1

• Hikaye çok klişe arkadas. Hep ayni seyler. Baydiniz yav. Samanyoluna cevirdiniz heryeri :D
    Neyse soruna cevap vereyim
    Hikayesi şişirilmiş normal adam :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Güzelim saygı duyuyorum. Aklımdan geçenlerin sonuna baktım da dediğin gibi her işin bir raconu var yazmışsın. Yazarlığın da bir raconu var. Şahsi görüşüm bir yazarın kesinlikle ilk eseri biyografisi olmali ki o insana karşı sen düşüncen de yani on yargı ile yaklaşan insanların düşünceleri silinsin. Eleştiri yaparsın alırsın bir kitap okursun beğenmezsin ve birdaha o yazarın bir eserini okumazsın tavsiye etmezsin olur biter:) Fakat kişiye hakaret etmeye çalışırsan o hoş kaçmaz. Guzel ve değerli yorumun için teşekkürler

• 3ay

Estagfurullah hakaret etmek ne haddime. Benim ki elestiri sadece. Dedigin gibi her isin bir raconu olsa da asil patlamayi standart durumlarin disina cikanlar yapiyor. Bak yuzuklerin efendisine. Gercekle hic alakasi olmayan birsey ama hikayesini tum dunyanin bildigi gibi ustune de 3 tane essek kadar butceli ve en iyi yapimlar arasinda gosterilen film cekildi. Neden?
      Herif kendi evrenini kurdu ve alisilagelmisin disina cikti. Ben sadece tavsiye vermek istiyorum. Isimlerin degistigi fakat hikayelerin hep ayni kaldigi seylerden birsey sunma bize. Isim secimlerinden de bunu farkettim.
      Baska bambaska siradan olsa bile anlatis biciminle farkli hissettirecek ilgi uyandiracak birsey sun.
      Sun ki önün acilsin. Bizim dis ulkelerden neyimiz eksik. Sen patlamayi becer ki seninle beraber ulkemiz de kazansin. Ama ben senin olgun yapini takdir ettim gercekten. Hikayeni bana gonderebilir misin? Soz veriyorum tamamen okuyup hikayeye ozgu fakat marjinal bir isim bulmaya calisacagim.

• 3ay

Teşekkür ediyorum haklısın gerçek dışı yani kurgu daha fazla ilgi görüyor bunu biliyorum. Ancak benim ilk paylaşımımdan zaten maddi de bir beklentim yok haklısın ben kurgu da yazacağım şüphen olmasın ama bu işler malesef bir ay da beş ay da olmuyor. Normal işlerimden fedakârlik yapıp sabahlara kadar yazıyorum duzenliyorum ve işime uykusuz gidiyorum kaç kere yorgunluktan hastaneye düştüm Rab bilir. Dış ülkelerden hiç bir eksiğimiz yok hemen hemen gündelik yazarların ve geçmiş yazarlarımızın çoğunu takip ederim. Ülkemiz de gayet başarılı ve güzel bir konuma gelmiş yazarlarımız var dediğin gibi önce insanların düşünce ve zihniyetlerini araştırırım çünkü bu gerçekten önemli ben hangi kesime hitap edeceğim. Benim hedefim okumayı seven herkes çünkü okumak gerçekten çok güzel bir duygu biliyorsun bizim insanımızı okumak biraz sıkar. Bir çoğumuz hobi olarak bile bunu beceremiyoruz kendimı de katıyorum bu olaya benim de vaktim olduğun da içimden gelmediği zamanlar muhakkak olmuştur.

Yükleniyor...