Deri mont nereden alınır?

Deri mont..Bir parça asiliğin göstergesi ve güçlü karakterin dışa vurumu belirtisi. Yolda yürürken ben buradayım demek.. Demek de...Ulan be kardeşim.. Tamam, kırdım kafayı. Eşek yüküyle para feda edip bir deri mont uydurayım dedim kendime. Şöyle siyah veya koyu kahverengi, fazla parlamayan, omuzları apoletli.. Piyasada ne var ne yok; bir dolanayım dedim bu gün..Arabayla hergün önünden geçiyorum, şu "derimod"a bir uğrıyayım dedim. Kapıdan içeri adımımı attım. Sağolsun tezgahtar kız samimi karşıladı beni;+ Buyrun, hoşgeldiniz..- Sağolun.. Ben şöyle taş gibi bir deri mont bakmıştım. Şöyle omuzlara oturan cinsten bla bla bla..+ Hımmm. Şunlar var şunu deneyin..Olmadı, istanbul kazan ben kepçe, dolanmadığım yer kalmadı. Yok Allah yok..Demem o ki: Yahu bizim deri endüstrisi bu kadar mı zevksiz be kardeşim? Böyle acayip acayip modeller, kesimler sanki mont değil gömlek gibi, kağıt gibi deriler. Denediğim her mont o kadar iğrençti ki, giydiğin zaman bir acayip hissediyorsun kendini. Deri montun hası, biraz ağır olur ama bunlar resmen kağıt gibi. Omuzlarından sarkıyor adamın. Hatta ortalık, farklı tasarım adı altında uyduruk-saçma modellerle dolu. Giydiğin zaman beli karnına çıkıyor resmen. Profilden de ortasından sıkılmış diş macununa benziyoRsun. 400 liradan başlıyor hatta. Bir de matrixvari modeller var onlara hiç değinmiyorum bile...Velhasılı kelam, koca bir günü, değişik yerlerde heba etmeme rağmen bulamadım adam gibi bir mont.. ne kadar deri tekstil stilisti varsa burdan sesleniyorum, insan olun biraz!Siz olsanız ve kaliteli bir deri mont almayı kafayı koysanız, nerede bulursunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkekte deri ceket mont vs. hiç sevmiyorum.Cıksss sen zaten yakışıklısın bence hiç gerek yok kardeşim.Paran cebinde kalsın bırakta...

Kızlar Ne Diyor 10

• yakışmıyor yaa :(istanbul hakkında da bilgim olmadığı için aklıma öneri gelmiyor

• o kazık gibi duran montlar çok itici gerçekten..modeller de ii değil.. ama bu işi yapan derici ustalarına uğra sıklıkla belki ellerine senin beğendiğin modeller gelir.

• Emin ol, hiç kalmadılar desem yeridir.. Marjinal bir zevki vardı; o da ayak uydurdu tüketim toplumuna..

• derimod :D

• Değil..

• Kaliteli ve garantili deri ceket, mont, kaban, bay bayan deri eldiven Alışveriş aşkına. com da... alisverisaskina. com/7-alisveris-askina-giyim-aksesuar

• giymek için başka amacı olan yoktur

• mavi jeanste güzel modeller vardı ama hala varlarmı bilmiyorum oraya baktınmı

• Baktım.. Hepsi zengin göstersin diye bol kesim. Abuk subuk şeyler.. Akıllarınca, kaliteli olduğu belli olsun diye, dümdüz kumaş pantolon gibi kot pantolonlar yapmışlar ve hepsi de düz tabanlı salak ayakkabılar ile giyiliyor..

• "sıkılmış diş macuna benziyorsun" :))) ay güldürdün beni, sagol.Neyse. Deri mont'u nedense erkeklere yakistiramiyorum. Ha nezaman yakisir? Motorsiklet'in yaninda durdugu zaman. Ama normalde hos durmuyor bence.Ama illaki istiyorsan, ve dükkanlarda bulamiyorsan, internettende arastirabilirsin. Begenmezsende geri yollarsin :)

• Öncekileri Göster
    • Hahah :))
      Kendin bilirsin, sonucta zevkler ayridir demi

• de.. :)

• Almana gerek yok bence :) istiyorsan imitasyon alabilirsin ? Hem belki deri mont hevesin gecicidir? :)

• Yok, deri mont hayatım boyunca sevdiğim/seveceğim bir giysidir. İmitasyon giymem asla..

• Diktirmek en makul gibi gorunuyor senin icin. Sonucta istedigin modeli bulamiyorsan yapman gereken sey bu.Ama nerden nasil diktirilir sorunun cevabini bulursan bana da gonder, sahsen ben de hic bir sey begenmeyenlerdenim..

• valla nasıl bir deri mont istediğine bağlı ama şu bu senenin modası deri montlardan istiyosan defactoyu tavsiye edebilirim ama klasik değil sportif satıyo

• derı mınt ne ya allahımmm mont olcak o

• Öncekileri Göster
    • Aman bursa deme bana. Amaan! :))

• linkteki montu al işte cok guzelmıs

Erkekler Ne Diyor 6

• Taksime git.Aznavur pasajı var alta in oradan al

• Yerinde olsam bir dericiye özel diktirirdim. İyi bir derici bulursan mükemmel oluyor. Ben kendime diktirdim, hem fiyat olarak çok karlı hem de cidden çok iyi oldu. Terzi iyi olmalı ama :)))Nasıl istersen yapar o sana. İstersen bir dergiden falan resim götür, aynen yapıyorlar :)

• Tavsiye edeceğiniz bir terzi var ise sevinirim sayın örtmenim (!).. :)

• Öncekileri Göster
    • :))

• :))

• derimod diyorum...

• 50 liraya koyu kahverengi deri mont aldım 1 ay sonra bir arkadaşa 200 liraya sattım üstüne birde mont hediye etti sağolsun. erkeklere göre güzel durur ama kızlara sorarsan hiç bir kız deri montu yakıştırmaz erkeklere

• 6 sene derimont imalatında çalıştım derimonta sadec bir etiket vuruyolar aynı ürün benim bildiğim piyasalarda var senin 400 dediğin en fazla 200 dür

• Pasha Deriden aldım geçen hafta beyaz driver sıfır yaka bir mont. Daha giyemedim yağmurlu havalardan sebeb :)

Yükleniyor...