Tek başınıza sı̇nemaya gi̇tti̇ni̇z mi̇? Tek başına sı̇nemaya gi̇tmek saçmalık mıdır?

Merhabalar. Birkaç gündür evdeyim ve çok bunaldım. Tek başıma sinemaya gitmek istiyorum. Sizce tek başına gitmek saçmalık mıdır? Tuhaf gözle yargılarlar mı? Siz tek başınıza sinemaya gittiniz mi? Birazcık moral verin evde otur otur dışarı çıkmayı unuttum :O

Güncellemeler:
3ay Sorum günceldir lolololol
3ay Eeevet bugün tek başıma gittim, şansıma sinema kuyruğu falan filan yoktu tek tük insan vardı salonda da toplasak 10 kişi falandık çok güzel bir duyguydu aşırı özgür hissettim emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler :) :D

1|0
40|49

En İyi Erkek Görüşü

• Gittim saçmalık değildir. Sinema bir grup eğlencesi değil film izleme aktivitesidir.

Çoğu zaman filme odaklanmak daha kolay oluyor tek gidince. Grup halinde gidip filmi grupça seyretmeye çalışan, 'Ben çok eğleniyorum hadi sen de sen de' kafasındaki tiplere de sinir oluyorum.

1|1
    0|0
    • 3ay

Dediğinde haklısın ama hiç gitmedim tek başına uzun zaman oldu gideli, çekindim biraz. Teşekkür ederim...

En İyi Kız Görüşü

• Gittim. Yanımda birinin olması mı gerekiyor gitmem için? Saçma bir şey mi yaptım yani?
    Ben bir saçmalık göremiyorum.
    Bunaldıysan canın ne istiyorsa onu yap. Bişeyleri yalnız yapmaktan keyif almaya bak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Tek başıma defalarca kere sinemaya gittim sorun yok :) hatta bir seferinde Astoria AVM de Cinemaximum bölümünde filme bilet alan tek kişi benmişim. Abi sen geç salon boş. İstediğin yere otur filmi ben başlatıyorum dedi. Ara olmadan izlemiştim :)

1|0
    0|0
  • Tek başına sinemaya gitmek özgürlüktür. Harika bişey. Ne kız arkadasımı mıncıklıcam ona satasıcam derdin olur ne de erkek arkadasınla lak lak yapıp arada birkac sey kacırıcam kaygın olur. Herkes senin izlediğin şeyden keyifte almayabilir. Gidiceksin koltuguna oturucaksın kimseyi görmeden filmini izleyip cıkıcaksın, zaten daha sonra biriyle gidesin kalmıyo.

1|0
    0|0
  • Gitmedım kanks

1|0
    0|0
  • Gittim.. birisiyle gitsem bile tek gitmiş gibi olurum, filme odaklanırım. Film izlemeye gidiyoruz sonuçta..

1|0
    0|0
  • Evde ışıkları kapatıyorum oluyor sana sinema
    Boşu boşuna para harcamıyorum

1|0
    0|0
  • Gittim. 1 kezban 1 mahmuttj film:)

1|0
    0|0
  • Gittim, saçmalık bunun neresinde bunu sorman hata. Tek başına filmden daha çok keyif alırsın inan bana.

1|0
    0|0
    • 3ay

Mesela arkadaşlarıma saçma gelirdi hep 10 kişi giderlerdi sinemaya. Bir kız tek başına filme girmişti herkes garip garip bakmıştı. Teşekkür ederim^^

• 3ay

Film?

• 3ay

Lanetli Anahtar

• Gayet güzel bir etkinlik. Sinemaya film izlemek için gidildiğine göre pek tabi yalnız da gidilir. Hatta yalnız gitmek daha iyi. Sakin sakin.

1|0
    0|0
  • Sinemaya hiç gitmedim

1|0
    0|0
  • gittim tek başıma

1|0
    0|0
  • sadece film için gitmek isteyenler yalnız gider sinemaya..

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet bu da güzel bir görüş. Ama bir arkadaşımla gittiğimde bir kız tek başına girdi çevre çok garip baktı. Gerildim biraz haliyle :/

• gittim değil

1|0
    0|0
  • Yoo ben hep giderdim sacmalik degilde.. ama yiyisenler opus3nle falan oluyor... canımı skyrlar konsantre olamiyorum bazen filme... o yuzden gitmiyom bayagidir

1|0
    0|0
  • Üçü bir arada

1|0
    0|0
  • 2 kişi aşk filmi izlemektense tek gidip aksiyon-komedi izlemeyi tercih ettim genelde.

1|0
    0|0
  • Yok gitmedim gitmemde eglenceli degil

1|0
    0|0
  • Çok gittim. Bence çok da keyifli. Ve boş ver milleti, onların herkese söyleyecek bir sözü vardır. Herkes kendine baksın.

1|0
    0|0
  • Çok gittim

1|0
    0|0
  • Korku filmine gidilmez mesela

1|0
    0|0
  • Ben çok gittim iyidir yanlızlık

1|0
    0|0
  • Çok güzel film olursa giderim, niye saçma olsun ki?

1|0
    0|0
  • gittim cok güzel oluyoe sakince filmini izliyon hic bir sahneyi kacırmıyon :) ama yalnız gitmek icin o filmi cok izleme isteiği olması lazım :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Korku filmine gidicem kesinlikle ve çok seviyorum korku gerilim türünü dediğin gibi daha eğlenceli olucak sanırım :)

• 3ay

daha iyi olur yanında biri olmadan yeri geldiğinde çığlık atarsın utanmazsın :) :) eğlenirsin :)

• Saçmalık değil. Gideceksen git

1|0
    0|0
  • evim bir nevi sinema zaten,

1|0
    0|0
  • ne saçmalığı be yürüyün gidin işinize sinirlendirmeyin beni hep tek giderim ben saçma salak yanımdaki birisi filmin ortasında konusup espiri yapacağına tek izlemek en mantıklısı şu kafadan vazgeçin artık gırtlağınıza yapışırım birgün

1|0
    0|0
  • Hiç tek gitmedim hep arkadaşlar vardı

1|0
    0|0
  • Gittim

1|0
    0|0
  • Sadece 1 kere biriyle gittim, o da kızlardeşimde. Sadece ve Hep yalnız gittim. 👍

1|0
    0|0
  • Gitttim hemde daha guzel dugun dernek 2

1|0
    0|0
  • Yoo neden saçmalık olsun

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 39

• Saçmalık değildir gidiyorum gitmeyi de seviyorum.

1|1
    0|0
  • Gitmedim.

1|0
    0|0
  • Gittim gayette güzel güldüm eğlendim geri döndüm ama yine de evde film izlemeyi daha çok seviyorum

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben de evde film izlemeyi çok severim ve sürekli de izlerim. Bir filmi bıkmadan 10 kere izlemişliğim var. Ama sinema salonu, kalabalık, insanlar falan aklıma geldi istemsiz bir gerildim.

• 3ay

Yok ya gerilme boşu boşuna bir şey olduğu yok kimsede seni izlemiyor

• 3ay

Teşekkür ederimm ^^

• Hi tek gitmedim ama bende gidicem merak ediyorum nasıl bir duygu

1|0
    0|0
  • Kardeşim öldüğünden beri tek başıma gidiyorum hiç arkadaşım yok. Alıştım artık yalnız gitmek de güzel hatta en son gittiğim korku filminde salonda tek basimaydim 😄

1|0
    0|0
  • Neden olmasın alışverişe git sinemaya git. Nasıl daha iyi hissedeceksen öyle yap. Boşver, insanların her zaman düşünecek bir şeyleri vardır. Sen memnunsan sıkıntı yok😊

1|0
    0|0
  • Neden öyle olsun ki film izlemek bir zevk :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Öyle tabii :) ama tek başıma gidince kötü bir gözle bakarlar mı diye tereddüt ettim :/

• Gitmedim. Sonuçta film izlemek için gidiyorsun arkadaşın olsa ne fark eder olmasa ne fark eder

1|0
    0|0
  • Hahaha ben hergün tek gidiyorum manitam olmasına rağmen.😄 Emin ol bir zaman sonra alışıyosun. Ama şunu aklında bulundur dışarıda insanlar seni yargılamak istediği gibi yargılar sen ona engel olamazsın. Kendin gibi ol boşver.

1|0
    0|0
  • Ben gitmedimde yalnız giden bir adamla karşılaştım. Yazık uyuya kalmış izlerken. Kimseside yok öldü zannettik cevap falanda vermiyordu. Yalnız gitmeyin yani :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Ay öyle durumlarda baya telaş yaparım ben ölmeyen adamı öldürürüm sanırım sarsmaktan :D

• 3ay

Haha o kadarını cesaret edemedik adam saldırır falan 😄

• Git kuzum ya bende hep tek gidiyorum daha guzel oluyor ☺☺ patlamis misirda al ohh miss

1|0
    0|0
  • Gitmedim.

1|0
    0|0
  • Ben sinemaya tek giderim, yanımdaki

1|0
    0|0
    • 3ay

Yanımdaki insanlar genelde çok konuşuyor film esnasında

• Sacmalik degikdir daha zevkli

1|1
    0|0
  • Sinemaya gitmek gibi bir olayım yok.

1|0
    0|0
  • Sacma degil ama internete düşüyor sinamadan izlemek sacma asıl khkvvg

1|0
    0|0
  • Ne alaka saçmalık?

1|0
    0|0
  • Hayır daha eğlenceli

1|0
    0|0
  • Biriyle gitsen olmuyomu :D

1|0
    0|0
  • Yooo bende gidiyorum kanka saçmalık niye olsun :)

1|0
    0|0
  • Gitmedim

1|0
    0|0
  • Gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Gittim tabiki, gitmelisin 😇👍🏻

1|0
    0|0
  • Gittim ve gayet de güzel di insanlar ın senin hakkında ki önyargı larını önemseme boşver sakin sakin filmi izle

1|0
    0|0
  • En güzeli bence :)

1|0
    0|0
  • Tek gitmek müthiş ya yanında teyze varsa zaten muhabbet kuruluyo hemen vee mısır kardeşliğii ✊😄

1|0
    0|0
  • Gitmedim

1|0
    0|0
  • Gittim ve saçmalık degil bnce

1|1
    0|0
  • Henüz sinemaya gitmedim.

1|0
    0|0
  • Tek giderim normalde. Ve bu çok güzel bir şey. Tavsiye ederim