Hangi enstrümanları çalabiliyosunuz?

Evet arkadaşlar kimler hangi enstrümanları çalabiliyor? Belki burdan bir grup kurarız :D :D
Ben bateri, tulum ve klavye çalabiliyorum.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Benden bir şey çıkmaz hepsini az buçuk biliyorum keman piyano gitar bateri. Sevgilim ise keman baterii gitar piyano saz bağlama çello ney... bilmiyorum çok şeyi çok fazla iyi çalıyor. Herhangi bir müzik aletini hemen öğrenebiliyor kendi kendine anlayamıyorum nasıl bişey. Hepsini az buçuk bilmek neysede baya baya çalıyor ve garip işte

0|1
    0|0
    • 3ay

müzik kulağı çok iyi demek ki. Öyle bir arkadaşım var liseden çocuk her şeyi çalabiliyor, oyun destesindeki joker gibi :D her işi yapıyor, imrenilecek bir durum

• 3ay

Fazla fazla iyi bide bir sesi duysun ya da bir melodi hemen çalabiliyor bitbox yapıyor müzikkle yaşıyor rock yıldızının konserde ikinci plandaki sevgilisi gibi hissediyorum arada. Sokakta öylesine bir çalsa insan doluyor hemen çevremiz. Zor ama güzel bişey

• 3ay

çok güzel bir şey böyle biri hayatında şanslısın gerçekten :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Electro benim işim 😄 Küçükken keman çalmaya zorlandım fakat asi ruhum isyan etti ve electro mu elime aldım. Buda böyle bir anım 😂😂

0|1
    0|0
    • 3ay

her kızın başına gelen şey sanırım kemana itilmek, ama zarif bir enstrüman olduğu doğru :D kaç sene oldu elektroya başlayalı

• 3ay

Allahım... Kulaklarım kanayana kadar bu şarkıyı dinleyeceğim 😢

• 3ay

hahaha hakkımızda hayırlısı artık :D

• Hiçbir enstrüman çalmıyorum.

0|0
    0|0
    • 3ay

bu da bir tercih ama bence öğrenmelisin insana çok şey katıyor :)

• Gitar keman kemençe 👌

0|1
    0|0
    • 3ay

hmm gitar klasik elektro bass? keman hep öğrenmek istedim bu arada ama fırsat olmadı zor mu :D

• hicbiri

0|0
    0|0
    • 3ay

başlamayı düşündün mü hiç

• 3ay

hayir psikolojik olarak bile rahatlatıyor insanı bir de kaldı ki faydası olmaz mı hırs eder ve kendini geliştirirse insan nerelere ulaşır bence yanlış düşünüyosun :)

• 3ay

işte hırs yok bende hırssızım ben :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Elektro burada

0|0
    0|0
  • Profesyonel düzeyde olmasa da piyano, ritimli klavye ve bas gitar çalıyorum.

0|0
    0|0
    • 3ay

bassta yürü hocam ülkede bass gitar çalan yok :D

• 3ay

teşekkür ettim

• 3ay

Rica ederim.

• Hiçbirşey

0|0
    0|0
    • 3ay

Hiç düşündün mü peki

• 3ay

Gitar almıştım 6-7 sene önce. Hala duvarda asılı. Denedim ama yeteneğim yok heralde.

• 3ay

bence denemeye devam et dostum bazen inatçı olmak gerekiyor ya da belki de gitar senin alanın değildir benim de bir gitarım var ama pek kullanmadım senin gibi

• Beyin

0|0
    0|0
    • 3ay

vurmalı mı telli mi üflemeli mi nasıl bir çalgı

• 3ay

oralar karışık ama varoluşçu sayılmam pek

• 3ay

Peki :)

• milletin malını çalıyorum

0|0
    0|0