İnsan mıdır insanı şair eden?

İnsan durduk yere şiire bulaşmaz. Belki okursunuz bakarsınız görüşünüzü bildirirseniz sevinirim :) https://www.wattpad.com/298295520-yar%C4%B1m-kalan-%C5%9Fiirler-yalan%C4%B1m-yok

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Hayır yaşadıklarıdır.
    Eskiden derdim keşke şiir yazabilsem bir şeyler yapabilsem diye öyle şeyler yaşadım ki ve hatırladım ki.
    Şiir yazmaya başladım herkes şaşırdı çok beğenildi..
    Yani aslında yaşadıkları yazdırır insana tabi herkeste bu yetenek yok şair ruhu varsa yaşananlarda onu destekliyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben bu durumu farklı şekilde bahsetmiştim bir sorun yaşarsın karşındaki insanla aşk olur nefret olur bişey olur şiir yazarsın ya hani o insana o insan insan mıdır? Belki anlamayacaksınız anlatmak istediğimi ama karşındaki insana insan mı? diyorum yani

• 3ay

Atarım

• 3ay

Bakarım bende

En İyi Erkek Görüşü

• Ana hattıyla güzel olmuş eline sağlık fakat bazı mısralarda anlam olarak basit kalmışlar. " Dümdüz sevdim seni " , " İnsan sevdiği için bazı şeylerden vazgeçer " gibi gibi cümleler var. Bunlara biraz daha anlam katıp ağırlaştırılabilir.
    " İnsan vazgeçer
    Herşeyden, kendinden, teninden bile geçer
    Ben geçtim , vazgeçtim " gibi. Sadece fikir. İnsan sevdiği için diye başladığın mısra "Yıldızlar kadar parlak " mısrasının altına gelirse daha iyi olur. Yazmayada devam et. Eline, aklına, kalemine sağlık.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şiir yazmak için ince bakmak gerek. Nice şiir denize taşa istanbula yazılmış. Yani insan değil sevmek mesele

0|0
    0|0
  • Hayır bence tecrübeler insana yazdırır diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...