Kapat

Kapak sozu bulmam lazim yardim lutfem 1+eig?

Arkadaslar size iki sorum var..
yardim ederseniz sevinirim

Benim ailem dogulu.. ama 100% turkuz. Kurt degiliz kesinlike. Ama biri var surekli bana sen kurtsun diyor turklugumde dupeduz suphe ediyor buda beni bir hayli yipratiyor.. yani kendimi nasil ispat etire bilirim bu durumda?

Ve bitane buna uygun bir kapak cumle paylasmak istiyorum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• İspat etmek zorunda mısın ki? Bence uğraşmana değmez. Sen öyle yaptıkça üstüne gelir. He de geç. Ama bu sorunun kültür sanatla ne alakası var onu çözemedim. Özellikle kültür sanata bakıyorum bu çıktı karşıma :D

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Türklerin başının arkasında bir çıkıntı vardır, ona Türk kayışı denir Tıp literatüründe sende o çıkıntı varsa %100 Türksündür.

0|0
    0|0
  • Yahu ben o kapak sözlerini 13 yaşımdayken bile paylaşmıyordum.
    Bu tür insanlara kendini ispatlamaya çalışarak kendilerini değerli hissettirme. Bırak istediğini düşünsün. O kim ki?

0|0
    0|0
  • Allahim ya %100 oldugunu nerden biliyorsun gecmis tarihe yolculuk mu yaptin kardesim

0|0
    0|0
  • ailene sor ve tc kimliginde ne yazıyor nerelisin köyünü googleden arastır o zaman ögrenirsin

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimse kimseye kendini ispatlamak zorunda değildir, asıl ben sana iki soru sorayım;
    eğer çok önemsiyorsan bir kez olsun dönde bir bak. Sözüne inanmayan biri senin için neden bu kadar değerli?
    Ya da değerli değilse neden sana inanmadığı halde onunla konuşmaya devam ediyorsun?
    O kimki sana böyle yaklaşabiliyor? Kimseye bu samimiyeti göstermemelisin, ayrıca aranızda "Türk-Kürt" diye bir ayrımcılık, savaş varsa ona atalarını araştırmasını söyle. İkiniz hatta cümlemiz aynı atalara ve soyisimlerine mensup insanlarız, ne sen ondan 1adım geridesin ne de o senden.
    Bunlara çok takılma, uzaylılarda var ama kendi yaşam alanlarında nefes alıyorlar. Sende öylesin bende öyleyim o kişi de öyle, herkes öyle ☺️
    Sağlıcakla 🖐🏼

0|0
    0|0
  • Doğulu olup nasıl Türk olunabiliyor anlamadım?

0|0
    0|0
Yükleniyor...