Evet gördüğünüz sanatçılar kimler ?

Daha önce hangi sanatçıları gördünüz ? Ben Cüneyt arkın, Grup 84, Rafet el roman, Ferhat tunç ve Hasan şaş'ı gördüm peki ya siz ?

0|0
13|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Ciguli , kahtalı mıçı ,nadide sultan , duman , manga daha vardır belki sdafadfsf :D

0|0
    0|0
  • Tarkan, Atilla Taş, Rihanna, Mahmut Tuncer, Seda Sayan, İbrahim Tatlıses, İbrahim Erkal, Zara, Ferman Akgül, Kolpanın solisti barış, gökçe kırgız, arsız bela, lil wayne, erdem kınay, gülgün feyman, ikbal gürpınar, Bruno mars ve Fethullah Gülen

0|0
    0|0
    • Vay anasını da rihanna, lil wayne ve bruno mars ı nerden gördün beya ? :D

• şakanın hiç sırası değil..

• Tarkan,Serdar ortaç,Kaan girgin,Eylem,şahsenem,Sinan özen , sezen aksu,petek dinçöz , ismail türüt

0|0
    0|0
  • en son İdil Biret'i gördüm.

1|0
    0|0
  • müslüm gürses

1|0
    0|1
  • gördüklerim önemli değil ama tuğba büyüküstün ozan güven ve haluk bilgineri görmeyi çok isterim.

0|0
    0|0
  • baya gördük .. saymasam daha iyi

0|0
    0|0
  • ünlü deseydin iyiydi !

0|0
    0|0
  • hepsini gördum net diye bişey var bir bakın hele o.O

0|0
    0|0
  • Burak Özcivit,Ebru Polat,Tuba Büyüküstün,Tan,Beren Saat,Pınar Altuğ var daha :/

0|0
    1|0
  • Kerim Tekin

1|0
    0|0
  • hasan şaş sanatçı mı la :D

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Aziz nesin, Ferhan şensoy, Müjdat gezen diyeyim.

Bir çok sanatçı ve ünlü insanı gördüm de bu üçlü bir başka.

0|0
    0|0
  • baya bir ünlü gördüm. haluk leventle aramız iyiydi askerliği ankarada yaptığı için...

1|0
    0|0
  • Teoman, Okan Bayulgen, Ata Demirer, Pınar Altuğ, Can Bonomo, Aydilge, Ara Güler, Nilgün Belgün, Ahmet Çakar, Pelin Karahan, Özgür Can Öney vs..

Grup olarak ise Duman, Kırmızı, Mor ve Ötesi, Yüksek Sadakat..

0|0
    0|0
  • Birileri gelip gidiyoda isimlerini bilmiyom :/

1|0
    0|0
  • ajdar bizim köylümüz

0|0
    0|0
  • Bülent ersoyu gördüm arabaya zor sığmıştı.yanındada sevgilisi vardı adamın halleri görcektin camışı arabadan çıkarmaya uğraşırken şekilden şekile girdiydi.

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum & bilmiyorum.

çoğunu tipinden çıkaramam zaten. tanısam bile kalabalık arasında pek insan seçemem. popüler kültürle de pek alakam yoktur :)

0|0
    0|0
  • Hepsi sonuçta bizler gibi insan. Popüler külkürden nefret ediyorum o yüzden görsem bile sallamam. Gördüklerimi de sallamadım.

0|0
    0|0
  • ekşisözlük yazarları gecesinde konuk olarak gelen cem yılmazla kişi başı 1 dakika sohbet etmiştik:D 5 arkadaş bize 5 dakika vakit ayırmıştı o geldi aklıma ne eziklik ama dimi ahahaha

0|0
    0|0
  • hasan şaş sanatçı derken ressamdı dimi

1|0
    0|0
  • Ünlü piyanist şantör Hasan Şaş..

1|0
    0|0
  • Bülent Ersoy.. Karlı bir geceydi.. O günden sonra eskisi gibi olamadım..

1|0
    0|0
  • hepsini görmemezlikten geldim.

1|0
    0|0
  • Sadece "Obama"yı yazsam yeter..

0|0
    0|0
Yükleniyor...