Kapat

Var mı aramızda edebiyatı kuvvetli yazar falan?

hikaye roman makale deneme gibi birşeyler yazan var mı aramızda

1|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Deneme yaziyorum ama profesyonelce değil, yani amatör calismalar

0|0
    0|0
    • hiç sorun değil insanlar uzman olarak doğmaz herkes bu hayata amatör olarak başlar. okuma fırsatı sunarsanız muhakkak okurum

• Yazilarimi bugüne dek yazildiklari kisiler haricinde kimseyle paylasmadim. Denemelerim genel anlamda bir kişiyi ve onun bir özelliğini ele alip bu özellik üzerinden yaptigim degerlendirmeleri kapsiyor. Bu yüzden sadece yaziya ismiyle basladigim kişilerle paylasiyorum

• bu bilgiyi paylaştığınız için teşekkür ederim. herşey gönlünüzce olsun.

En İyi Erkek Görüşü

• Karalardim birseyler

0|0
    0|0
    • şimdi devam ediyormusunuz?

• yazmanız bile güzel takdir edilmesi gereken bir durum bence umarım dahada çok yazarsınız birgün okuma fırsatı sunarsanız muhakkak okurum kendinize iyi bakın esenlikle kalın

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• iyiyimdir ben bu konuda

0|0
    0|0
    • kendinize güveniyorsunuz yani. o halde yazılarınızdan paylaşabilirmisiniz?

• Cok guzel siir yazardim bir ara ama kaybettim cogunu :(

0|0
    0|0
    • çok üzücü bir durum. belki daha iyilerini yazarsınız denemekten vazgeçmeyin aklınızda olan varsa okunmasınıda istiyorsanız memnuniyetle okurum

• Ooo siz de yaziyosunuz bir seyler belli :)

• elbette ki yazıyorum yazmadan olmaz :) pek başarılı olduğumu düşünmesemde kafamı kurcalayacağına satırlara dökmek daha mantıklı duruyor.

• Hikaye yazıyorum vee destek yayınları destek verirsr kitap olacak inş

0|0
    0|0
    • umarım olur banada bir tane gönderirsiniz :) genç bir yazarın kitap çıkarması kadar güzel bir durum yok.

• ... GİRİŞ...
      1.2K 115 14
      Yazar: Hennaurora
      Hennaurora tarafından
      İtfaf edildi ellalora
      Sonsuzluğa ölerek başlamıştı onların kaderleri. Ellerine kalemi alıp baştan yazmışlardı fakat unuttukları tek şey gelecekteki olacakları değiştiremeyecekleriydi...
      Hava gibi su gibi nefes gibi ihtiyacı vardı onla olmaya ama alışması gerekti onsuzluğa. Yasak olanı niye seçmişti ki sanki? O kadar güzelde değildi hani... Kimi kandırıyordu ki şimdi? Onun gülcemaline bakan gözleri yerinden çıkarmak için sabırsızlanıyordu. Bahşettiği gülüşü işitenleri bir daha duyamayacak hale getirmek istiyordu. Evet, evet bunlar sıradan yaptığı işlerdi ama onun fedaisi olmaya hazır mıydı? Kendini her türlü ona feda ederdi , kalbini emanet alan bu kadın ya ikisinin sonu olacak ya da geleceğe küçük bir hediye bahşedeceklerdi. Ölüme koşarak gitmekti bu ancak onlar zaten birbirlerinin Aşk'ını taşıyarak ölmüşlerdi. Ya da öldürüleceklerdi... Yürekleri dağlayan sevdalarında tarih tekerrür edecek miydi?

• Kendi çapımda kafama estikçe yazarım 😊

0|0
    0|0
    • peki paylaşırmısınız okuyabilirmiyiz yoksa kendinizemi saklıyorsunuz

• Şuanlık kendime saklıyorum da neden okumak istediniz?

• sadece merak... genç toplumda dilini kağıda dökebilen kişilerin olduğunu bilmekte diyebiliriz buna.

• Kendi çapımda yazıyorum.

0|0
    0|0
    • ne güzel yayınladığınız oldu mu? blog tarzı falan

• Başka konulara da yönelin. İstediğiniz noktaya inşallah gelirsiniz, iyi günler size.

• umarım sizde istediğiniz yere gelirsiniz. sağlıcakla kalın huzurlu günler dilerim :)

• Kesinlikle, aklıma her estikçe.

0|0
    0|0
    • peki okuma fırsatı sundunuzmu? ben okuyabilirmiyim

• kusura bakmayın az önce bitti diye cevaplamıştım özür dilerim sıkmadı anlatım açısından iyi günler geçtikçe dahada iyi olacağınıza eminim yeterki vazgeçmeyin

• Evet, biraz erken olmuştu. ^^ Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 2

• Benden başka var mı bilmiyorum..

0|0
    0|0
    • tam anlayamadım nasıl sizden başka? yazan var mı diye kastettiyseniz elbette var cevaplayanlar dahi oldu ordan göz gezdirebilirsiniz

• estağfurullah suç söz konusu bile değil. yazdıklarınız varsa paylaşıma sunarsanız okuyabilirim. kendim için yazıyorum dersenizde bişey diyemem güzel bir hayatınız olur umarım bunuda kaleminizle süslersiniz.

• şu an yazdıklarım nerede hiç bilmiyorum ama bulursam paylaşırım..

• Ben varım

0|0
    0|0
    • ne kadar güzel peki herhangi bir yayımlanma durumu oldumu okuma fırsatı buldurdunuzmu?

• ne diyebilirim ben o düşüncede biri değilim kitabınız çıkarsa beni haberdar edin :) daha basıma girmeden de söyleyebilirsiniz hakettiğiniz yere geleceksiniz umarım

• Herkes öyle diyor, umarım öyle olur :)

Yükleniyor...