Kapat

Dizilerin bu kadar çoğalmasından memnun musunuz

Ben hic degilim. Cocuklugumda aksam haberlerinden sonra filmler baslardi. Ondan sonra geceleyin korku filmleri olurdu filan.. Film yok artik televizyonda :s

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• gereksiz lüzümsüz ülke elden gidiyor millet süleyman kime atlıcak derdinde :)

1|0
    0|0
    • Haberlerde tarafli ya baski altinda kontrollu yayin yapiliyo ya da tehditle fazla rahat davranamiyolar

• Halk beyinsiz

• haklısın kardesim ... allah yardımcımız olsun kanla alınan bu toprakları dalavere ile satmalarına müsade etmesin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

• Dizileri izlemiyorum ve ilgim yok. Filmi ya internetten izlerim ya da kullandığım dijital platformun sinema kanallarından. Normal kanalları iyice çöplüğe çevirdiler..

1|0
    0|0
  • dizi filme göre ucuzdur ve getirisi fazladır. o yüzden adamlar yapıştırıyo diziyi. olay basit güney doğuda başlat sonra istanbula getir. adam poşisiyle şalvarıyla taksimde koştursun. deli kanlı doğulu istanbullu züppe tiplemisini verdinmide tamamdır.

ha birde şimdi uyarlama diziler çıktı bilmem kimin eserinden. ya kardeşim bari zamanı o döneme göre çek. yok abi biz günümüze uyarladık buda dekor masrafından kurtarıyor.

1|0
    0|0
  • olmasında zaten film televizyondaa !

akşam 8 de başlayıpp gece 1 buçukta biten filmler biliyorum ... cinayet sebebi o kadar reklam

1|0
    0|0
    • Bi de boyle bir problem var evet

• Diziler halkı uyutur ne hayat pahalılığı ne geçim derdi ne ülkenin bölünmesi ne siyasilerin çalıp çırpmaları ne ahlaksızlıkları kimsenin gözüne batmaz onun için sürekli gündemde tutarlar bir de yanına ayranı verdiler mi değme onların keyfine

2|0
    0|0
  • 13 yıldır tv izlemiyorum beni bağlamıyor yani :)

1|0
    0|0
  • Memnun değilim... ne kadar dizi, o kadar masonizm...

1|0
    0|0
    • O nedir

• Yahudi bir toplumdan türemiş, dünya düzenini değiştirmeye çalışan bir çeşit örgüt... başında sağlam adamlar(!) vardır küçümsenmemelidir.

• İzlemiyorum

En güzelini yapıyorum

Cıvıdılar.

1|0
    0|0
  • gel ben sana film önereyim sağlamdr koleksiyonm. ama biyandan haklısın filmlerin özelliklede dizilerin bokunu çıkardılar.

1|0
    0|0
    • Yani.. Oner en sevdigin filmleri

• Hayir :)))

• kabul etmıyorum mu diyosun yani

• hiç sorma ya bokunu cıkardılar ne yapacaklarını şaşırdılar dedıgın gıbı ne güzel filmler olurdu şimdi film izlemek için digitürk flan olucak sınema paketın olucak öyle

1|0
    0|0
    • Zengin olsam sadece sinemada film izlicem ya da evimin bir odasini sinema yapcam dvd alcam ama tek izlenmez esi dostu da cagircam.. Hayalim bu :))

• o zaman kafana alkış kardeş bunu ınsanlarla paylas :D

• :))))) yeri gelince paylasirim

• zırt pırt reklam koyacaklar zaten araya.öyle filmmi izlenir.

0|0
    0|0
    • Onunda oyle zevki cikiyo. Wc molasi cay koy molasi sonra heyecanla bekleme filan

• zevk meselesi tabi ama

çayını kahveni cipsini mısırını yanına alıp kesintisiz izlemek daha zevkli bence.

• en son son bölümüne kadar izledigim iki dizi var ben bunların üsüne çıkabilecek dizi tanımıyorum biri ACI HAYAT biri ARKA SIRADAKİLER stn bnlar bitti dizi izlemez oldum :)

0|0
    0|0
  • sadece karadayıııııııı...

0|0
    0|0
  • uzun bir süre önce bıraktım tv izlemeyi..istedikleri kadar dizi koysunlar..

0|0
    0|0
  • Ben dizi sevmiyorum film seviyorum bu yüzden tv ile aram yok artık. Eskiden korku filmleri, yabancı filmler çıkardı hep. He şimdi dizi sektörümüz gelişti onlara ihtiyaç yok hani geri ülkeler yapıyor onu belki ama sevmiyorum yine de. Bu yüzden internetten izliyorum veya indiriyorum filmleri. Zaten yayındaki dizilerin hiçbiri güzel değil.

1|0
    0|0
  • çekirdeğimi alır geçerim hergece bugün nasıl uyutulcaz diye .

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

• hayır.ne neye baktığını anlıyorsun ne izlediğini.

1|0
    0|0
  • bazıları hemen kaldırlır hep böyle oluyor birsürü yeni diziler çıkıyor sonra hepsi hop yitiyor

1|0
    0|0
    • Sen takip ediyosun o zaman dizi mizi '))

• Türkiyede maalesef fazla güzel diziler yapamiyorlar...

Özellikle komediyi hic beceremiyorlar... Kanallarin kalitesini aklini diziler belirliyor.

Hersey yolunda merkez, acik mutfak, ve benzeri sözde komedi olan diziler kesinlikle sacmaliktan ibaret, pis yedilide öyle..

suanda türkiyede izlenilebilir nitelikte olan tek dizi muhtesem yüzyil ve karadayi. muhtesem yüzyil tarih oldugu icin degil. ona normal bir dizi gibi bakiyorum ve herseyi yapimi mükemmel.

0|0
    0|0
  • Dizi izlemiyorum istedikleri kadar çoğalabilirler ilgilenmiyorum:)

1|0
    0|0
    • Tv izlemitorum adam gibi biseyler olsa izlerdim o yuzden senin gibivdusunmuyorm

• değilim seyretmiyorum artık tv

1|0
    0|0
    • Cogu insan rahatsiz da kim izliyo o zaman bu dizileri .. Anlamiyorum. Seredilmeyen reyting getirmyen bir seyi yayinlamazlardi

• 86 liyim bnde iste ayni cocukluk donemi

• Güzel diziler yok değil ama genel olarak kötü yapımlar var etrafta. Eskiden nadir olurdu diziler zevki oradaydı galiba.

1|0
    0|0
  • hayır. insan arada bir reklam izlemek istiyor.

1|0
    0|0
  • Diziler istediği kadar çoğalabilir. Hemen hemen hiç TV izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • izlemediğim için sorun yok

0|0
    0|0
  • Aynen sana katılıyorum artık televizyonda film yok hep dizi. Tv seyretmiyorum bu yüzden.

1|0
    0|0
Yükleniyor...