Hangi tür sanat dalıyla uğraşıyorsunuz?

Hangi tür sanat dalıyla uğraşıyorsunuz? Önerebileceğiniz bir sanat dalı var mı ve uğraşırken hangi yönleri sizi mutlu ediyor?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Uzun yıllardır fotoğrafçılık ve müzikle ilgileniyorum. Fotoğraflar hayatı daha anlamlı görmemi sağlıyor, deklanşöre bastıkça daha çok bilmem gerektiğini bana fısıldıyor.Farklı bir huzuru var.Düşüncelerimi belirginleştiriyor, güzel kareler için daha çok düşünmem gerekiyor, daha çok düşünmek, daha çok yaratmak demek.Daha fazla düşünüyorum dünyayı, çevreyi, doğayı, insanları.Daha fazla sorumluluk duyuyorum.

Gitar çalıyorum, profesyonel olmasa da.Sesimi duymak hoşuma gidiyor.Kendi uydurduğum notalar, besteler...Müzik rahatlatıyor beni.Kafamı dağıtıyor.

Yemek yapmaya başlayalı pek uzun zaman olmadı.Tatların özel anlamları olduğuna inanıyorum. Mutfak aynı bir insan gibi, iyi model olmak gerek. Güzellikler güzellikleri getirir.O yüzden yemek yaparken titiz oluyorum, baharatlarla konuşuyorum, yaratıyorum, odaklanıyorum, cesaret topluyorum ve başarı... :)

Ve yazılar... Karalıyorum zaman zaman, içimde söyleyemediklerimi, söylemek istediklerimi, söylemek istemediklerimi yazıyorum.Kendimi buluyorum, ne istediğimi, nedenleri görüyorum.Kendime daha da yakınlaşıyorum.:)

Genel olarak şunu söyleyebilirim, sanatla uğraşmak insanın kendisini tanıması için iyi bir fırsat, yapılan işe konsantre olarak, isteklerinizi belirginleştirmesini adına oldukça etkili.Ve insanları daha sosyal kılıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 6

• Müzik

0|0
    0|0
  • Uzun bir birikim sürecinden sonra, edebiyatla uğraşır oldum. Bir roman çalışmam var.

Yazıyorum. Sürekli bir gözlemcilik hali içerisindeyim, insanları anlamaya çalışmak, bir şeyleri anlatmaya çalışmak, lisanını en iyi şekilde kullanmaya çalışmak... Güzel uğraştır, yazmak. Kendinle beraber zihninde yarattıklarını da yaşatmaya çalışırsın..

0|0
    0|0
  • dövüş sanatları sayılıyor mu .d işin aslı her zaman çok güzel resim çizmek istemişimdir ama gel gör ki standartı hiç geçemedim .d

0|0
    0|0
  • Maketçilik, özellikle uçaklar

0|0
    0|0
  • piyano çalıyorum, en sevdiğim yönü duygularımı konuşmaktan daha iyi aktardığımı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • El sanatım iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...