Kapat

Bir kitabı nasıl tanıtabilirim?

Benim yazdığım bir kitap var ama hangi sosyal medyada tanıtabilirim sizce. https://www.wattpad.com/story/80089579-se%C3%A7im

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• kitabı eline al ve kalabalığa seslen. Milleeeeet bakın bu kitap, korkmayın sizi yemez ırzınıza gözünü dikmez mikrop da bulaştırmaz bakın bakın sayfaları çeviriyorum bakın hiç bir şey olmadı. Siz de korkmayın azıcık kitap okuyun ey beynini ziktikleriiiiiiiiiiiiiiiiim diye haykır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• arkadaşlarının paylaşmasını sağlayabilirsin bir de gruplarda adminlere paylaştırabilirsin içerisinden küçük küçük kesitlerde koy

0|0
    0|0
  • Bakıyorum hemen

0|0
    0|0
    • Baktın mı

• gönderdim

• Tamam birazdan okuyacağım

• Wattpad

0|0
    0|0
  • Burası iyi işte

0|0
    0|0
  • Kitabını bitir, doğan kitap, ithaki, ikinciadam gibi yerlere postala. Değerlendirmeye alıp basılıp basılmayacagına karar verilir.

Dikkat etmen gereken hususlar var, asla basılmasını ümit etme cünkü hayal kırıklıgına uğrarsın. Değerlendirmeye alınan eserlerde %3 ü ancak basılıyor. İkinci olarak eğer kitbı kendin bastırmak istersen 3 4 bin gibi bir ücrete bin kadar bastırıp satısa sunabiliyorsun. Ama tabi Şu an ünlü türk ve yabancı yazarların bile bircok kitabını bilmezken, senin bu kitabının satması zordur. Son olarak kitabın ask kitabıysa, wattpad birsürü ask kitabıyla dolu ve bu yüzden yayın evleri bunu ticari olarak görüyor. Asla edebi deger tasıdıgı için basmıyorlar tabiki bu durumda ne oluyor? Milletin begenip paylastıgı kitapları alıp basıyorlar diger edebi eserlere göz bile atmıyorlar. Bunu neden söylüyorum birsürü ask kitabı var ve orda senden önce basılmayı bekleyen birsürü kitap var işin o %3 lük basılm aihtimalinden daha zor :)

Eğer bir yazar olmak değil tek bir kitap basıp sattırmak istiyorsan, ilerde ver paranı bastır kitabı. Tabi ilerde ne kadar kilerisi olur bilemem. Bundan 5 sene sonra yazdıgın kitabı acıp okudugunda hayatın tüm yükü omzuna bindiğinde bu ne biçim kitap be ask mesk yalan oldu diyip bir kenara atmazsan.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle çok haklısınız her şey ticari boyuta döndü. Doğru düzgün bir okuyucu kesit yakalarsam son iş payla bastırmak olur herhalde ki o da ne kadar tutulursa. Desteğiniz için çok teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...