Bu videodaki animeler nedir ismini bilen ya da tek animemi acaba?

Merhaba corpse party animesini izledikten sonra gezerken bu videoya rastladım yorumları incelemdim ama belki bilen vardır diye buraya sorayım istedim teşekürler.

1|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu animenin adı 'Another'.

0|1
    0|0
    • 3ay

fragmanına baktım şimdi Aynen oymuş çok teşekürler tür olarak şiddet sahneleri doyurucu diyaloglar müzikler bazındada umarım corpse pary gibi beklentilerimi karşılar

• 3ay

peki tekrar teşekürler hemen bulup izliyorum bence sende corpse party izlemelisin zaten 4 bölüm birşeycik :)

• 3ay

Rica ederim😊

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Kanka another korku üzerine bir anime bütün sahneler bu kadar, corpse party gibi bir anime istiyorsan arama bulamazsın :D videonun altında sıralı olan serileri izleyebilirsin müzik çok gıcık bu arada biliyorum :D
    https://www.youtube.com/watch?v=66YsQcihDLM
    Bunlara ek olarak Hellsing ultimate, berserk izleyebilirsin benim favorim ise
    https://www.youtube.com/watch?v=DViO9f40K48 ninja scrool 1

0|1
    0|0
    • 3ay

eyvallah biraz yandere hatunlar ilgimi çekiyor galiba bu tür animelerde

• 3ay

eyvallah yorumlarınla renk kattın sayende izlenicek animeler keşfettim teşekür ederim iyi geceler

• 3ay

Hayırlı geceler abi :)

• Ruh hastası mısın sen? Bunları izleyip napıcan çok kanlı vahşetli bir şey bu

0|1
    0|0
    • 3ay

Alakası yok psikolojim yerinde sadece animelerde sınırları zorlarsın ya izle geç mantığı bunları izleyipte etkilenen tiplerden değilim anime sever olarak izlemek istedim sadece

• 3ay

muhtemelen KSde bu soru için bu sahneleri izleyen sayısı az olucaktır ve bir sonuç alamıycağım muhtemelen arama motorunda terimler üzerinden araştırayım kanlı korku psikopat vss gibi çıkan fragmanları inceleyerek bu animeye ulaşmayı deneyim olmadı anime forumlarına üye olarak denerim sanırım teşekürler yorumların için

• 3ay

Bu animeyi istesem bulurum ama zararlı o yüzden uğraşmayacağım :)

• bilemedim bro

0|1
    0|0
Yükleniyor...