Game of thrones dizisini izleyen var mı ?

arkadaşlar bu diziyi izleyen var mı ?yorumlarınız nedir ?

Güncellemeler:
arkadaşlar ben 2 bölümünü izledim..çok karışık yaa biraz kısaca bahsedebilir misiniz ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dizi gayet güzel , her bölüm ayrı bir tad veriyor. Bu dizi ile ilgili olmusuz yorum yapanlar genelde savaş manyaklarıdır. Spartacus izleyicisidir.(Başımız sağolsun) Her bölüm kan dökülsün istiyor manyaklar , yahu adı üstünde taht oyunları savaş oyunları değil adam akıllı izle şu diziyi ve tahtı bizim küçük enişte hakediyor. :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Diziyi de seyrediyorum kitabını da okuyorum

Kitap daha iyi. Fakat kitap tabiki daha yavaş

0|0
    0|0
  • bende çok kaliteli bir dizi kurgusu olsun oyuncuları olsun mükemmel favori oyuncum ygritte <3

0|0
    0|0
    • Dizinin konusu adındanda anlaşılacağı gibi taht oyunları 9 krallık var bunlar merkezdeki demir tahtı ele geçirmeye çalışıyorlar.

• Dizi Cok Güzel Fakat, Yabancı Dizilerden Hoslanan Arkadaslar Varsa, Mutlaka Frige ! 2008 Yılından Beri Devam Eden Bir Dizi Ve Suan Dünyada Hit Yakında Patlar Popüleritesi Ülkede Seneye Artmaya Baslar.!

0|0
    0|0
  • Herkes bu diziyi" taht oyunları" diye çevirir ama "tahtların oyunu"dur lan aslı! oh be.

0|0
    0|0
  • Benim icinşu anen iyi Dizi.

Game of Thrones ve ondan sonra benim icin The Walking Dead geliyor.

0|0
    0|0
  • khaleesi'ye kıl olan, sinir olan bizden değildir. :))

0|0
    0|0
  • Ağır bir dizi. Saçma sapan dizileri izleyenlerin birşey anlamayıp "kötü" dedikleri bir yapım.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• kitaplarını okuduktan sonra dizi güze kalıyor ama kitaplarını okumayanlar için MÜTHİŞ

0|0
    0|0
Yükleniyor...