TÜRKİYE'DE BİRBİRİNE EN YAKIN ŞEHİRLER?

benim bildiğim kadarıyla en yakını ordu ve giresun 40km mesafede şehir merkezleri daha yakını var mı?bu iki il mesefa olarak olmakla birlikte kültürel olarakta en yakın şehirler olabilir.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• manisa - İzmir 41 km, kültürel olarak bizde ayçekirdeğine çiğdem deriz onlarda der :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• nusaybin- al qamislo

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• en yakın şehirler güneydoguda sanırım İstanbul kocaeli- manisa İzmir örnekleri verilmiş bunlar tek tük ama güneydoguda bütün şehirler arası mesafe daglk alan degilde düz alan oldugu ıcın her şehirlern arası 1 er saat falanmış

0|0
    0|0
  • en yakın hatta iç içedir İstanbul Kocaeli

0|0
    0|0
    • Yalnız merkezleri baz alıyoruz yani İstanbul merkezi avrupa yakası atıyorum istanbulun göbeği taksim derler hep ordan izmit merkez biraz fazla mesela teyzemin yanına körfeze gidiyoruz orası bile avrupa yakasından 60 80 km arası vardır :)

• Tmda öyle snn gözün benim gözüm olmaz istanbulun merkezi anadolu yakasında biyer hiç olamaz asıl İstanbul avrupa yakasıdır eskiden anadolu yakası ist bile sayılmıyordu başka yerde söleme kardeşim bunu gülerler :) Tm kadıköyde gzl biryerde istanbulun merkezi değil yani hp ist göbeği taksim derler bu böledir veya şişli veya beşiktaş vs yani bu taraftır

• gülsünler ben bahçemde rahatım onlar betonlarda boğulsunlar :)

Yükleniyor...