Her şeye saygı duyar mısınız?

Her şeye saygı duymak samimiyetsizlik değil midir? Ben mesela tasvip etmediğim bir görüşe saygı duymam.

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• herşeye ve herkese saygı duymam.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Duymam

1|0
    0|0
  • Ben dargoruslulerin hicbirİsine saygı duymak doğru şeyi savunanlar bile girişine saygı duyarız ama insan önce kendisine yapılacak saygıyı hak etmelidir

1|0
    0|0
  • Hayır duymam.

1|0
    0|0
  • Kendimden baska kimseye

1|0
    0|0
  • Hayır yanlışa saygı duyulmaz

1|0
    0|0
  • en sevdiğimm banane demek gibii

1|0
    0|0
  • hakedene sadece

1|0
    0|0
  • Etik olan herseye saygi duyarim. Etik olmayani yerin dibine sokarim

1|0
    0|0
  • Ahlaksızlıga duymam

1|0
    0|0
  • O kadarda büyük boylu değil herşeye saygı duyamam

1|0
    0|0
  • Şahsen artık yolu yarıladım.. Hayata karşı yeterince tecrübeliyim.. Dolayısı ile her şeye saygı duymak istemesenizde o her şeye en az siz kadar çok fazla saygı duyanlarda olacaktır.. :) O saatten sonra banane, he he, sanane vs görüşleri doğuyor.. :) ve ister istemez her görüşe saygınız doğuyor.. :)

0|0
    0|0
  • Zararı yoksa saygı duyarım tabi.

0|0
    0|0
  • Her şeye saygı duymak ve yanlışı onaylamamak çok ayrı şeyler, malesef ki bir çok kişi aradaki sınırı tutturamıyor

0|0
    0|0
  • toplum hakkında en büyük şikayetlerimiz, bizim doğru bulduklarımıza başkalarının saygı göstermemesinden doğuyor; saygı görmek istiyorsam saygı duyarım

0|0
    0|0
  • saygı duyarim, lakin umursamam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Tasvip etmediğim bir görüş tasvip etmediğim bir üslupta sergileniyorsa saygı duymam, aksine küçümserim de. Fakat bu kısmı belli etmemeye çalışıyorum.

Ama tasvip etmediğim görüşler kimi zaman çok düzgün bir üslupla ve altı dolu cümlelerle ifade ediliyor. O zaman saygı duyuyorum dinlemesi ilgimi de çekiyor. Sonuçta ben de yanılıyor olabilirim yani.

1|0
    0|0
  • ben saygısızlığa duyamam saygı mesela inanmıyorsan saygı duy olayı, ben orada kafa kesme olayını eleştirmisim adam gelmiş altına inanmıyorsan saygı duy yazmış

1|0
    0|0
  • Duymam o kadar da değil bence 😄

1|0
    0|0
  • Hayır duymam

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Duyarım. Onun görüşü. Banane