'Var mısın Yok musun' yarışması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir çoğunuzun belki her bölümü merakla bekleyerek izlediğiniz bir programdır ancak şu andaki yayınları da, acun zamanındaki bölümleri de bana hep itici gelmiştir.

Programa aldıkları kalitesiz(!) insanlar sayesinde çok saçma noktalara değiniliyor, kırmızı hisseden hissedene, kutunun bir üst ve bir altındaki sayılar profesörü olmuş insanlar, Asuman Krause'yi çok çok sevmeme rağmen inanılmaz itici bir sunum, "kutumdan kırmızı çıkacağı apaçık ortadaydı" gibi muhabbetlerle geçen saatler.

Zaman öldürme kutusunun zararlı kullanımını arttıran bu program hakkında düşünceleriniz neler arkadaşlar?

• İzlerim canım, program işte...
    12% (3)12% (2)12% (5)Oy Ver
  • Kesinlikle saçma, izlemem...
    88% (22)88% (15)88% (37)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
29|23

En İyi Kız Görüşü

• yok izlemiyorum ya..ilk zamanda seyretmistim ama ondan sonra biktim.. o ne ya öyle? 10 saat yok sen su kutu hakkinda ne düsünüyorsun yok sen ne dedin yok bu benim ugurlu rakamimdan di.. ya birak allahini seversen ya 1000 kisi de bir kutunun kirmizi oldugunu düsünse icinden yine mavi kutu cikabilir yani, sonucta kutuyu sectigin an olay bitmistir, 10 saat onun muhabbetini yapmaya gerek yok..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• annem izliyordu bir ara. olayı çözmem epey bir zamanımı almıştı.

yani o yarışmayı anlayabilecek donanımda değilim ben, bulaşmıyorum o yüzden...

0|0
    0|0
  • hiç izlemem çok sıkıcı ve zaman kaybı kim 1 milyon ister gibi yarışmaları izlerim daha iyi en azından bişiler öğrenir insan

1|0
    1|0
  • Acunun yaptığı hiçbir programı beğenmiyorum ...İzlemiyorum

0|1
    0|0
  • izlemem izlemiyorum tv ve içindekiler çok fazla sapıttı şaşırdı diziler falan çok baneller prgramlar zaten iğrenç ve ötesi

0|1
    0|0
  • Hiç bir bölümünü izlemedim.. İzleyenlere de aklım yetmiyor.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Ailemle oturup izliyince eglenceli oluyor. Herkes yok falan demis ama benim hosuma gidiyor :) Ilk yeni ciktiginda cogu bölümünü izlemistim ama simdi yeni ciktigini bilmiordum.. Ayrica acunuda severim basarili bence..

0|0
    0|0
  • O kadar sok maviye kirmiziya sarki yazmislar ki her kutudan once basliyolar sarki soylemeye :D bunun icin calisan bi ekip olmasindan supheleniyorum :D

0|0
    0|0
  • Hiç oturup izlemedim, gerekli oldugunu düsünmüyorum. Ama o programdan iki kisi evlendi galiba

0|0
    0|0
  • İzlemem çok yapmacık

0|0
    0|0

1|0
    0|0
  • En aptal en saçma yarışmalardan biri. Böyle para kazandıran yarışmalarda bu kadar kolaycana para kazanılmasından hoşlanmıyrm. hepsi 1lirayla dönsün evine

0|0
    1|0
  • Kumarın sevimli hale getirilmeye cabası...

0|0
    1|0
  • kolay para kazanılacak bı program..benım arkadaslarım katılmıstı neredeyse bırbuck yıl sonra paralarını aldılar

0|0
    0|0
  • 50 Cent gibi "yokusummmm" diyorum daha ne diyim.

0|0
    0|0
  • drama bağlanmadan olmuyor bu işler...duygu sömürüsü diz boyu...hep makarna yiyerek midesi bozulan bir kişi gibiyim kusucam...

0|0
    0|0
  • bir kere denk gelmiştim bir daha denk gelmek istemiyorum

1|0
    0|0
  • ya 5dk bile sürmeyecek kutu açımını 3 saate yayılyorlar.can sıkıntısı eskiden cazipti şimdi baydı..

0|0
    0|0
  • acun ve yaptığı her iş berbat

0|0
    1|0
  • çok saçma haklısın en çokta yapmacık canım cicimler

0|0
    0|0
  • Tek o degil; cogu dizi ve programin seviyesi yerlerde. Bakilacak turden degiller.

0|0
    0|0
  • İzlerim canım, program işte...

0|0
    1|1
  • torpil var orda..ben seçmelerine gitmişdim..gözümün önünde torpilli olanları aldılar.

0|0
    0|0
  • hayir izlmeiyorum

0|0
    0|0
  • izlemiyorum hoşuma gitmiyor.

0|0
    0|0
  • Sarmıyor beni hiç. İzlemem.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle saçma, izlemem..

0|0
    0|0

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Vallahi ilk çıktığında bakim asuman nasıl sunuyor diye bikaç bölüm izledim.sonra bıraktım.Uzun zamandır izlemiyorum.Asuman Krause meselesi değil acun zamanında da gıcık oluyordum.Şunu hissediyorum,bunu hissediyorum diyo millet bazen şansa tutuyo ama %90 yanlış çıkıyor.hisediyorum dedikleri renk tutmayınca da hiçbir yüz kızarması yok.Yarışmacılara da gıcık oluyorum.milletin 20 yıl çalışıpta bir arada göremeyeceği parayı kazanmış,kutumda daha çok varmış keşke devam etseydim diye ağlıyo.40 bin-50 bin para kazanıpta ağlayan birine gıcık olmamak mümkün mü neymiş para kaybetmiş.be avanak taş attında kolun mu yoruldu ki ağlıyosun bedavadan milyarlarca para kazandın işte.500 bini kaybetmişsanki cebinde 500 bin vardı da gelmeden önce kaçırdım diyor.Sen orada 100 lira da alsan iyi sıfırla geldin 100 liran oldu işte.

0|0
    0|0
  • ne hiisediyorsun ne hissediyorsun.. küçük mü büyük mü..

bana gelin bana. ben size kocaman biş açaçacam :)

0|0
    0|0
  • ha var ha yok umrumda değil.

0|1
    0|0
  • televizyonum yok. zira olsa da izlemem.

0|1
    0|0
  • B..

yokum.. :)

0|0
    0|0
  • Yokummmmm diyorrrrr

0|0
    0|0
  • insanların bos yere zamanını çalan, hiçbir amacı olmayan, izleyenlere hicbirsey kazandırmayan, yayınlanan kanalın 3-4 saatini ucuz sekilde kurtaran, son derece yapmacık yarısmacı tavırlarının bol olduğu, "çevreme ve insanlara duygusal, yardımsever, iyi niyetli ve hisleri kuvvetli görüneyim" diye düsünüp artislik yapan sahte yarısmacıların bol oldugu, amacsız ve yararsız bir program bozuntusu...

0|0
    0|0
  • İzlemem. Çok saçma ve gereksiz bir yarışma. Ve kazanılan paralar haram. Hiç emek yok o paralarda. Kim Milyoner Olmak İster? Var Kenan Işık'ın sunduğu o çok güzel ve mantıklı bir yarışma. Hem parası helal. Hem de izlerken adamı sıkmıyor.

0|0
    0|0
    • Önceden o da öyle değildi. Şimdi soruları çok saçma. İnsanlar ilk baraja gelebilmek için tüm joker haklarını kullanıyorlar :D

• O insanlarla alakalı bence :) Sonuçta ödül 1 Milyon :) E zorlansınlar biraz :)

• dündü sanrım bi bakayım dedim yenisi nasıl. eskisinide izlemezdm hani ama çok duyuyodum sonçta hayranı izleyeni falan. saçmasapan mavii açsanaa faln diye şarkılar :D adamın biri ayı takidi horoz taklidi yapıyo asuman kameramanlara laf atıyo kel faln diye ne bileym çok dandik bi hal almş öncednde izlemezdm ama bukadr kötü değildi sanrm

0|0
    0|0
  • Asumanın programında tekliflerde az kutuların içinden çıkan rakamlarda hep mavi şike li bi program bence gereksiz bi program...

0|0
    0|0
  • BU VE BUNUN GİBİ PROĞRAMLAR HALKIN DİKKATİNİ BAŞKA YÖNLERE ÇEKMEYE YARAYAN KÖTÜ AMAÇLI VE HİÇBİR BİLGİ, EDEBİ, KÜLTÜREL DEĞERİ OLMAYAN YARIŞMA VEYA PROĞRAMLARDIR. YUĞOSLAVYA'NIN DAĞILMASININ ARİFESİNDE HEP BÖYLE BASİT YARIŞMALAR (GÜZELLİK, MÜZİK,VS.) İLE HALK UYUTULMUŞTUR. AMAN EVİNİZDE SEYRETTİRMEYİN BÖYLE PROĞRAMLARI.

0|0
    0|0
  • Çok saçma, gereksiz bir yarışma. Herkes toplanmış oraya bir aurora oluşturmanın derdinde. Bu çakma yarışmayı yapan Acun iyi para kaldırdı.

0|0
    0|0
  • Yokum diyor.

0|0
    0|0
  • hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Fake program.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • yokum diyorum ben.

0|0
    0|0
  • hamdi bey yapma biraz daha arttır.

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte hiç değilse millete maddi yönden fayda sağlıyolar

0|0
    0|0
  • b şıkkı kesinlikle izlemem bir kutunun başında geçirilen boş(k)tan saatler...

0|0
    0|0
  • sacma sapan bır yarısma

0|0
    0|0
  • birde iki saat hesap yaparlar 24 ve 21 de kırmızı çıktı 23 sarıdır hadi len

0|0
    0|0
  • Çok kötü şeyler düşünüyorum .

0|0
    0|0
Yükleniyor...