En yeteneksiz Hollywood aktörü kim sizce?

Bence;
Jason statham
Vin Diesel
Robert Downey Jr
Adam Sandler
Robert Pattinson
Bu isimleri abartılmış buluyorum. Oyunculuklarını da başarısız buluyorum.
Sizce?

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• aslında evet katılıyorum.. çünkü hepsi dikkat ederseniz aynı çizgi üzerinde ve üzerine fazla bir şey koyamayan oyuncular... belli bir standarları var... üzşeyiciyide öyle kendilerine çekiyorlar sadece... bana görede normaller..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Robert Downey.. yeteneksiz? Statham zaten verilen rolleri gayet iyi oynuyor, ona ahım vahım roller verilmiyor. Vin Diesel de aynı.. Downey tüm filmleri izledim adam filmdeki rolünün oyunculuğunun zırtının pırtının hakkını tam anlamıyla veriyor.

0|0
    1|0
  • Jason statham abartılmış mı ahahahahaha... :D senin sevdiğin filmler romantik komedi sanırım ondan sana öyle geliyor :D

0|0
    1|0
    • 3ay

Hayır ben salak aksiyon filmlerindense kaliteli dram, savaş, biyografi, siyasi, aşk, müzikal, suç... filmlerini severim.

• 3ay

Ama sence de saçma değil mi bir adamın 300 kişiyi aynı anda dövmesi? 😄😄

• 3ay

Biz Cüneyt arkını atlatmışız adam tek başına ordu deviriyordu be :D qwewqewqe

• Jason statham

kesinlikle bu adamın neresi aktör arkadaşım

1|0
    0|0
  • Zodiac filminde oynayan bir dedektif vardı dudağı yaralı. Onun kadar berbat bir oyuncu görmedim.

0|0
    0|0
  • Malesef katilamiciiim bu görüşüne. Aktörlerin hepsi her filmde oynayamaz ve bazı filmler vardır ki o aktörler olmadan eksik olur yani diyeceğim o ki bu aktörler macera/aksiyon ve gerilim filmlerinin vazgeçilmezi...

1|0
    0|0
  • Bunlar yeteneksiz değil de şöyle diyebiliriz, her karakteri canlandıracak kadar yetenekli değiller. Mesela dikaprio gibi her türlü filmde oynayamazlar, ama kendi alanlarında da gayet yetenekliler

0|0
    0|0
  • Yönetmen misin?

0|0
    0|0
  • Bu adamin tirnagi bile olamaz ordakiler

http://i.hizliresim.com/Y453kz.jpg

0|0
    0|0
  • Yetenklileri de yazsaydın ya

0|0
    0|0
  • Robert Downey Jr. dışında katılıyorum. Jhonny Depp, Christian Bale çok bir severim.

0|0
    0|0
  • Nicolas cage geldi aklıma

0|0
    0|0
  • Robert Downey Jr. Mı yeteneksiz? Hiç gemişteki filmlerini seyretmemiş olmalısın

0|1
    0|0
    • 3ay

Kötü aktör.

• 3ay

Sevdiğin genç aktör yok galiba 😒

• 3ay

Oldies are goldies diyorum. 😄Eskiler çok çok çok daha iyi.

• Ordan Jason Statham'ı çıkarırsan iyi olacak. Adam iyi aktör

0|0
    0|0
  • ryan gosling

0|0
    0|0
  • Bence kaliteli oyunculuklar en azından role oturabiliyorlar

0|0
    0|0
  • Elijah Wood
    Nicholas Cage
    Martin Freeman

0|0
    0|0
  • Bence sen kendine bir teleskop al. Sonra zeyret. Ancak aşk flimleri ve şey filmleri izlersiniz zaten

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben sadece aşk filmleri izlemiyorum. Savaş, dram, biyografi, siyasi, müzikal, suç... filmleri de izliyorum. Ama kaliteli olanları izliyorum.

• Katılıyorum cok daha ustalar varken hem de liam neeson mesela jason statham dan cok daha iyi aksiyonda yaşına ragmen

0|0
    0|0
  • Jason-robert downey jr-adam sandler disinda katiliyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Jason stathamdaki karizmayi baska bir tepesi acikta bulabilir misin acaba? Robert downey jr tartismaya girilmemeli bence gerisine bisey diyemem

0|1
    1|0
  • Robert pattinson ve robert downey? Ne kullanıyorsan banada ver yoksa ciddi anlamda ağır konuşcamm

1|0
    1|0
    • 3ay

Ben sinema mezunuyum. Oyunculuk olarak bakıyorum. Tiplerine ya da karizmalarına göre değerlendirmem. Ergen ve fangirl olabilirsin. Ama saçmalamanın lüzumu yok.

• Robert downey jr da acaba diyorum ama diğerlerinde katılıyorum. Mesela hepsini toplasan bir Nicolas cage etmiyor. Bayılıyorum herife ya

0|0
    0|0
  • Robert Downey Jr ve yeteneksiz mi ciddi misin sen?

0|0
    0|0
  • Robert downey jr. dışında katılıyorum

0|0
    0|0
  • Kristen Stewart

0|0
    0|0
Yükleniyor...