Sizce hangi kitabı okumalıyım?

Bu üç kitap fazlasıyla ilgimi çekti. Fakat hangisine öncelik tanımalıyım bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. :)

• Kinyas ve KayraSizce hangi kitabı okumalıyım ?
    25% (18)9% (2)21% (20)Oy Ver
  • SimyacıSizce hangi kitabı okumalıyım ?
    54% (39)82% (18)61% (57)Oy Ver
  • Lola ve Komşu ÇocuğuSizce hangi kitabı okumalıyım ?
    21% (15)9% (2)18% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
19|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kolay ve komşu çocuğu okumadım ama duydum fakat kesinlikle bence diğer iki kitap ın yanına yakışmıyor kinyas ve Kayra mükemmel bir kitap tır özellikle yeraltı edebiyatı nı seviyor san mutlaka okumalısın arıza bir kitaptır belki de hayatını zevklerini yaşam tarzını değiştirebilecek bir kitap tir siyasî özeldir güzeldir mutlaka okunmalıdır benden bu kadar :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Daha ne olsun, zaman ayırıp satırlarca yazmışsın. Yorumun cidden açıklayıcı. Yorumun için teşekkürler :)

• 3ay

Kusura bakma net cevap veremedim ama ikiside çok özel kitaplar swn içindeki sesi dinle :)

• 3ay

Net gayet bence. Gerçekten teşekkür ederim 🐼

En İyi Kız Görüşü

• Simyacı muhteşem bir kitap. Hem akıcı bir kurgusu var. Hem de her cümlesinin altında felsefi bir düşünce gizli. Derin bir kitap. Okumayan çok şey kaybeder.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 18

• Lolayı geçte Simyacı ve Kinyas ve Kayra arasında tercih yapman gerekiyor önce Simyacıyı oku bakış açın genislesin sonrada Kinyas ve Kayra birde Kinyas ve Kayraya ilk başladığında anlamazsan kafan karışırsa yılma bir daha başla oku

1|0
    0|0
  • sırayla oku bence çünkü Kinyas ve Kayrayı tavsiye ederim ama Simyaci herkesin okuması gereken kitaplardan biri hani her kitaplıkda olmalı bence

1|0
    0|0
    • 3ay

Bu yorumlardan sonra Simyacı'ya başlamaya karar verdim. Yorumun için teşekkürler :)

• Hepsi güzel de ben öncelik ile Kinyas ve Kayra'yı okumanı tavsiye ederim..

1|0
    0|0
    • 3ay

İçeriğini tam bilmiyorum. Ama cidden okumayı istiyorum. Yorumun için teşekkürler :)

• 3ay

Teşekkür ederim :)

• 3ay

Tekrardan rica ederim.. ☺

• Digerlerini bilmiyorum fakat simyaci güzeldi.

1|0
    0|0
  • simyacı
    tek geçerim
    bence baş yapıt

1|1
    0|0
  • Komşu çoçuk 👍

1|0
    0|0
  • Simyacı 'yı okuduğum için galiba bilmiyorum ben Kinyas ve Kayra' dan başlardım :) çok da merak ettiğim bir kitap :)

1|0
    0|0
  • B dedim.

1|0
    0|0
  • ilk kitabi çok duydum bende merak ediyorum.
    Ben şu an ucurtma avcisini okuyorum cok güzel

1|0
    0|0
    • 3ay

Bende aynı şekilde Uçurtma Avcı'sını okuyorum. Daha başlarındayım ama oldukça güzel. Yorumun için teşekkürler :)

• 3ay

Daha da okumaya şevklendirdin doğrusu... Teşekkür ederim :)

• 3ay

Rica ederim😊

• Simyaciyi okudum cok guzel

1|0
    0|0
    • 3ay

Dediğin gibi çoğu arkadaşımdan iyi olduğuna dair bilgiler aldım. Ama kararsız kalmıştım. Yorumun için teşekkürler :)

• Baştakini beğenmezsin gibime geldi niyeyse. Ortadakini oku.

1|0
    0|0
  • Hakan Günday 👌 onu tercih ederim ama simyacı da çok iyiydi

1|0
    0|0
  • Önce Simyacı'dan başla. Sonra Kinyas ve Kayra'ya geç. Lola'yı da en son okursun

1|0
    0|0
  • lola ve komşu çocuğu dedim stephanie perkins iyidir

1|0
    0|0
  • simyacı

1|0
    0|0
  • Üçüde çok güzel ama kinyas ve kayradan daha çok seviyorum

1|0
    0|0
  • Yer altı edebiyatı seviyorsan Kinyas ve Kayra çok güzel.

1|0
    0|0
  • Simyacı çok severim

1|0
    0|0
Yükleniyor...