Azerbeycan guzel yermi sizce ( fotografli ) ?

Reklam gibi ola bilir kendi ulkem diye demiyorum Azerbeycanda yasarmisiniz guzel ulkemi sizce merak etdim cunki bu yil buraya Turkiyeden baya baya insan geldi yasamaga hatta kime sorduysam herkez ankaradan geldi nerdeyse Azerbeycan guzel yermi sizce ( fotografli ) ?

• Aynen cok guzel ulke Allah nasib ederse insallah yasarim
    91% (21)83% (20)87% (41)Oy Ver
  • Hayir cok kotu bir ulke
    9% (2)17% (4)13% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
4|17

En İyi Kız Görüşü

• 24 yasima geldimde Azerbaycana gidecegim demistim Anneme Şu an 21 yasindayim 24 girdimde gezecegim orayi gelecegim :)

0|1
    0|0
    • 3ay

🇦🇿 Bu ulke efsanedir ben asiri mutluyum bu ulkede oldugum icin cunki geceleri burada nerdeyse tum binalar mavi kirmizi yesile donusuyor 😊 Okadar guzelki 😄😄

• 3ay

Birgun gelecegim oralara :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 16

• Çok güzelmiş rengarenk ya :) bu kadar bilmiyordum Azerbeycanımızı

0|1
    0|0
  • insanlari quzel

0|1
    0|0
  • halkı açken diktatörü keyf çatan rusların köpeği olmuş bir ülke. Camiler yasak ermeni savaşında karabağlı azeriler vagonlarda yaşarken bir avuç aile ülkenin kaymağını yiyor. Kusura bakma ne azerbaycan ne diğer türk ülkeleri beş para etmez. Hepsi rus özentisi ve diktatör zalimlerce yönetiliyor. Orda insan hakları ihlallerini konuşmuyorum bile.

0|0
    2|1
    • 3ay

Sonuna kadar haksizsin kardesim neden Turkiyeyi demiyorsun orda her gun bomba patliyor Ankara olayi falan ama burada simdiye kadar darbe falan olmadi ruslar olsa bile Turk devletlerinin en gelismis ulkesi Azerbeycan , Turkiye degil ! Turkiye sanki pakistan gibi kendi ulkesinin insanlari bir birilerini olduruyor ama burda oyle bisey yok !

• 3ay

Peki kardesim neden su andaki durumu demiyorsun? Ulkenin geliri insanlarin geliri ulkenin guzelligi sizin darbe girisinden konusalim bizde hic olmasa ermeniler bize darbe yapdi ama siz kendi ulkenizin insanlari size oyle bir sirtinizdan vurduki bu tarihlere gecicek olay ama sen bundan konusmuyorsun mesela camiden falan konusuyorsun olum bunlar fis ama sizin darbe cok seyi anlatdi hatta yakin gecmisde olmus olay

• 3ay

sana azerbaycanın devlet olmadığını söylemiştim. İsterlerse bir saatlik toplantıda yok ederler. Halkı bunlarla oynasın dursun. Başındaki kukla lider Türk bile değildir.
      https://www.youtube.com/watch?v=H5_Gfkb7O7A
      https://www.youtube.com/watch?v=MBwsEKA0kzI

• Burda yasiyiriq onsuzda 😄😄😄

0|1
    0|0
  • Güzel ülke ama inşşalah yaşarım demem

0|1
    0|0
  • a dedım

0|1
    0|0
  • cok güzel

0|1
    0|0
  • Güzelmiş görmek isterdim

0|1
    0|0
  • orayı gezeceğim inşallah 👍

0|0
    0|0
  • Güzelde Bir Türkiye değil tabiki. Azerbaycanda insanlar nasıl türkiyedeki gibi siyasal islamcı çokmu hangi kafa yapısı hakim orda?

0|0
    0|0
  • Bu Azerbaycan değil ki. Bu Bakü. Azerbaycan Baküden mi ibaret sadece. Hani Quba? :D

0|0
    0|0
  • Merhaba, Azerbaycan gayet güzel bir ülke yaşamamak için bir sebep yok, burası Bakü değil mi?

0|0
    0|0
  • sen gel Burdur Bucak'a ben gezdireyim seni :D

0|0
    0|0
  • Azerbaycan Türk yurdudur güzeldir.

0|0
    0|0
  • Zengin daha zengin, fakir daha fakir klasik kapitalizm işte. Hep zengin yerleri göstereceğine fakir yerleri de göster de bilinsin.

0|0
    0|0
  • Burası güzel. Peki otonom yerler?

0|0
    0|0
Yükleniyor...