Kitap konusu hakkında?

Çalısmaktan ve herseyden bıkak bir adamın, sehirde kendisi gibi hayattan bıkmıs olup dans klübü kurmaları ve bu klüpte dans etmelerini konu alan ir kitabı okurmusunuz?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam malesef okumazdım , aşağıda ki arkadaşlardan ziyade kurguya filan önem veren biri olarak söylüyorum bunu.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kurguyu tam olarak anlatmadım ama, fight clupteki gibi düşün. Kimse dövüşen adamları izlemez, ama o raddeye neden geliniyor ve neden dövüşüyorlar bu önemli ve orada dans edenlerin her birinin hayatı var.

• 3ay

İyi geceler :)

• 2ay

Ne yaptın hocam , ne oldu yazma işi?

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır

0|0
    0|0
    • 3ay

Tarzın olmadıgı için mi?

• 3ay

Adam katil değil gülüm benim :D Diyorum ki dans eden bir adamı okumam diyorsun da içerik dans eden bir adamdan ibaret olsa 300 sayfa ne yazılacak diyorum. Bana bir polisiye romanı anlat deseler bir adam birini öldürüyor ve sonra yakalanıyor derim bunuda kimse okumaz ama o raddeye nasıl gelinir nasıl insan hayattan sogur bunlar anlatılıyor diyorum.

• 3ay

Balet yap adamı okurum söz 😄

Erkekler Ne Diyor 3

• ismi ne kitabın?

0|0
    0|0
    • 3ay

Yazılmıs bir kitap yok henüz kendi kurgum

• 3ay

bende intikam tarzı kitaplar yazmayı düşünüyorum. Hesaplaşma acımasızlık ve umut üzerine

• 3ay

Kinyas ve kayrayı okumalısın o zaman, bukowski, planiuk, dostoyevski vs vs

Benimde yer altı türünde isminin dans eden adamlar olduguna bakma :)

• Yazarın dili her şeyden önemli bence... Anlatım yeteneğine bağlı...

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl bir dil dikkatinizi ceker? Örnek yazar verebilirmisin. Mesela elif şafak gibi mi? Hakan günday gibi mi? Ahmet ümit, zülfi livaneli...

• 3ay

Evet, yani birkaç kurgu düşüncem oldu ama bunun üzerine biraz kafa yoracak gibiyim

• 3ay

Fazlaca okuyan birisi misiniz?

• boş kitaplar okumak vakit kaybı

0|0
    0|0
Yükleniyor...