Ah Aleksi Zorba! Birkaç alıntı yapmak istedim... Ne adamsın sen be Zorba?

"Şunu unutma, bir kadın yalnız uyursa bu bütün erkeklerin ayıbıdır. Tanrı'nın çok büyük bir kalbi var. Ancak tek bir günahı affetmez! Eğer bir kadın, erkeği yatağına çağırdığında, erkek ona gitmezse."

“Bu kararsızlık geçidini, şarlatanlık tapınağını, bu günah testisini, bu hile otlarının dikilmiş bulunduğu tarlayı, bu cehennemin giriş yerini, bu kurnazlık taşan sepeti, bu bala benzeyen zehri, ölümlüleri dünyaya bağlayan zinciri: kadını kim yarattı?”

Böyle şaka olmaz patron... Kadın, zayıf, narin yaratıktır, sana kaç kere söyleyeceğim? İnce camdan bir vazodur kadın. Büyük dikkat ister, patron!

"Ne makine şu insan be! İçine ekmek, şarap, balık, turp koyuyorsun; iç çekmeleri, gülüşler ve düşler çıkıyor. İmalathane! Sanırım beynimizde konuşan bir sinema var.”

"Her acı yüreğimi ikiye böler patron. Ama o kırk yaralı yürek hemen kaynar ve yara görünmez; kaynamış yaralarla doluyum ben. Onun için dayanıyorum."

1|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Kadını sevmek zor iş 😊

0|1
    0|0
    • 3ay

Ah şu kadınlar! :) Adamın iflahını kuruturlar! :) Benim zaten kendime has bir sevişim var onları. :)

• 3ay

Sağlık olsun o halde 😊 eig için teşekkürler

• 3ay

Rica ederim... :)

En İyi Erkek Görüşü

• Ne adam be o

0|1
    0|0
    • 3ay

Zorba! :) Ölümün karşısında bile çılgınlar gibi dans eder. :) O derece umursamaz bir adam... :) manyak biri!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...