Ejderha dövmeli kız daha doğrusu millenium serisini okuyan var mı?

İlk kitabın son 100 sayfasındayım ama bu sıralar çok suç gerilim polisiye tarzı okuduğum için araya birkaç basit kitap sokmak istiyorum. Meram ettiğim şu: 2. Kitapta falan ilk kitaptan ayrıntılar ve birbirine bağlı olaylar var mı acaba? Yoksa art arda okumamı mı önerirsiniz?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• 3 kitabını okudum 4. Daha nasip olmadı ama sıra onada gelir. 2. Ve 3. kitapta 1. İle bağdaştırabileceğin pek olay yok. 2 ve 3 tamamen Lisbeth Salander üzerine kurulu. Fimleri bana göre çok vasat. 1. Film diğerlerine nazaran daha iyi ama 2. 3. İsveç yapımı ve gerçekten kitabın hakkını vermemiş. Seriyi bitirmeni şiddetle tavsiye ederim *****

1|0
    0|0
    • 3ay

Zaten lisbethin bölümlerini daha çok sevmiştim. O kitaplar benim için iyi olacak demek ki😊 hangisini daha iyi diyosun Daniel Craig'in oynadığını mı diğerini mi

• 3ay

Filmleri es geç gitsin kitaplardan soğursun. İyi okumalar pişmanda olmazsın. Bitirdiğin zaman gerilim veya polisiyede tavsiye istersen yardımcı olurum

• 3ay

Tamam teşekkür ederim😊😊

• filmi izledim sarmadi ama okumak istersen kitap onerim olabilir

1|0
    0|0
    • 3ay

Filmini ben de izledim ve olayları bilmeme rağmen kitap o kadar güzel yazılmıştı ki heyecanlanmaktan kendimi alıkoyamadım. Yine de önerini alabilirim?

• 3ay

Olasılıksızı oku ve o yazarın başka bir kitabına yaklaşma. Sadece olasılıksızda kal !

• 3ay

@onrony okudum zaten olasiliksizi ve empatiyi de okumayi planliyorum

• yok maalesef hiç okumadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...